Wczytuję dane...
Sprawdź promocje!

Okulary Polo Ralph Lauren

Okulary Korekcyjne Męskie Polo Ralph Lauren

Ralph Lauren jest jednym z najbardziej znanych projektantów w Ameryce, głównie dzięki swojej głównej linii ubrań sportowych. Ralph Lifshitz został urodzony w 1939 roku w Nowym Jorku.

Jest synem Friedy i Franka imigrantów pochodzących z Białorusi , stąd bierze się jego prawdziwe naziwsko. W wieku 16 lat Ralph wraz ze swoim bratem Jerrym zmienili swoje nazwisko na Lauren.

Już jako nastolatek uważany był za osobę posiadającą zmysł modowy. Uczęszczał on do Baruch Collegu w Manhatannie, jednak uczył się on tam tylko przez 2 lata. Po krótkim epizodzie z wojskiem Ralph rozpoczął prace w Brooks Brothers. Podczas pracy w sklepie zaprojektował on swoją pierwszą linię dla mężczyzn. Opierała się głównie na wyciętych koszulkach, które nazwał Polo. Jego ubrania były sprzedawane w wielu dużych sklepach modowych min. Bloomingdale. W 1970 roku Ralph otrzymał nagrodę o nazwie "Coty Award" za jego niesamowitą kolekcje ubrań dla mężczyzn.

Zaprojektował on również stroje dla Drużyny USA biorącej udział w letniej olimpiadzie w 2012 roku.

Firma Ralph Lauren posiada w swojej ofercie ubrania dla kobiet i mężczyzn oraz różnego rodzaju akcesoria takie jak : okulary korekcyjne oraz okulary przeciwsłoneczne. W naszym sklepie znajdziecie wszystkie modele oraz kolory okularów korekcyjnych damskich oraz okularów korekcyjnych męskich.  

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Salony Aurum-Optics
  SZYBKI KONTAKT

  infolinia Aurum-Optics

  888 05 06 07 
  * koszt połączenia wg. stawki operatora

  CZY WIESZ, ŻE ...

  Zakupy w Aurum-Optics to:

  - zawsze darmowa dostawa

  - wygodne, szybkie płatonści

  - domowa przymierzalnia

  - zakupy u autoryzowanego dystrybutora