Wczytuję dane...
Sprawdź promocje!

Okulary Polo Ralph Lauren

Okulary Przeciwsłoneczne Damskie Polo Ralph Lauren


Jeden z najbardziej cenionych i szanowanych projektantów w Ameryce czyli Ralph Lauren.Swoją popularność zdobył głównie dzięki linii eksluzywnych ubrań sportowych.Ralph jest synem Friedy i Franka, którzy wyeimgrowali z Białorusi do Stanów Zjednoczonych.

Ralph Lifshitz urodził się w 1939 roku w szpitalu w Nowym Jorku. Jako 16 latek razem ze swoim bratem Jerrym zmienili swoje naziwska na Lauren. Ralph będąc już nastolatkiem uznawany był za niesamowicie utalentowaną osobę, przyszłego projektanta mody. Uczył się on w Baruch College na Manhatannie, jednak pozostał tam tylko przez dwa lata. Po odbyciu krótkiej służby wojskowej rozpoczął pracę w sklepie Brook Brothers. Ralph pracując w sklepie zaprojektował swoją pierwszą kolekcje przeznaczoną dla mężczyzn. Głównym produktem tej linii były koszulki z charakterystycznymi wycięciami, które nazwał koszulkami Polo. Za swój niesamowity zmysł modowy i kolekcje ubrań dla mężczyzn otrzymał nagrodę Coty Award w 1970 roku. Posiada również swój wkład w rozwój sportu. W 2012 roku zaprojektował on ubrania dla drużyny Stanów Zjednoczonych biorącej udział w olimpiadzie letniej.

Marka Ralph Lauren posiada w swoim asortymencie akcesoria dla kobiet i mężczyzn.W naszej ofercie znajdziecie wiele modeli okularów przeciwsłonecznych damskich i okularów przeciwsłonecznych męskich od Polo Ralph Lauren.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Salony Aurum-Optics
  SZYBKI KONTAKT

  infolinia Aurum-Optics

  888 05 06 07 
  * koszt połączenia wg. stawki operatora

  CZY WIESZ, ŻE ...

  Zakupy w Aurum-Optics to:

  - zawsze darmowa dostawa

  - wygodne, szybkie płatonści

  - domowa przymierzalnia

  - zakupy u autoryzowanego dystrybutora