Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Kolor soczewki

Zastosuj

Cieniowanie

Fotochromy

Polaryzacja

Powłoka lustrzana (lustrzanki)

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 81

  Okulary Tom Ford

  Damskie okulary przeciwsłoneczne Tom Ford

  Nazwisko Toma Forda zna już chyba każdy. Amerykański projektant przez lata swojej kariery zdołał wyrobić sobie pozycję, jako jedna z najważniejszych postaci międzynarodowego świata mody. Jego ekskluzywne kreacje szybko zyskały poklask zarówno pośród szerokich rzesz odbiorców, jak i gwiazd światowego formatu. Suknie sygnowane jego nazwiskiem były noszone na czerwonych dywanach przez najsłynniejsze celebrytki – gwiazdy filmu i muzyki. W kreacjach Toma Forda występowały między innymi Amy Adams, Beyoncé czy Julianne Moore. Specjalnie zamówiona suknia stała się nawet częścią garderoby Pierwszej Damy Stanów Zjednoczonych – Michelle Obamy.

  Ekskluzywne standardy w świecie okularów przeciwsłonecznych

  Obecnie w katalogach domu mody Toma Forda odnajdziemy nie tylko bogatą selekcję kreacji haute couture, które zjednały sobie serca najbardziej wymagających Klientek, ale również serie modnych dodatków i akcesoriów. Do tych ostatnich należy także szeroki wybór ekskluzywnych okularów przeciwsłonecznych. Oprawki Toma Forda wyróżniają się tymi samymi cechami, co suknie, które zadecydowały o jego ponadczasowym, międzynarodowym sukcesie. Również one łączą najwyższy standard elegancji z elementami wskazującymi na ściśle amerykański charakter stylu – swobodę i bezkompromisowość. Sprawia to, że również okulary przeciwsłoneczne zadowolą Klientki poszukujące akcesoriów najwyższej jakości.

  Szeroki wybór modnych okularów przeciwsłonecznych

  W kolekcjach oryginalnych okularów przeciwsłonecznych marki Toma Forda odnajdziemy szeroki wybór ekskluzywnych modeli wyróżniających się designem oraz kolorystyką. Pośród nich uwagę zwracają nie tylko klasyczne kwadratowe i okrągłe kształty, ale również typowo damskie okulary w stylu kocim oraz motylki. Wysokie zróżnicowanie barw i projektów okularów przeciwsłonecznych sprawia, że każda Klientka odnajdzie pośród nich coś dopasowanego do swoich potrzeb oraz indywidualnego stylu.

  Funkcjonalne i wygodne okulary przeciwsłoneczne

  Okulary przeciwsłoneczne z domu mody Toma Forda to jednak nie tylko przyciągająca spojrzenie sfera estetyczna, ale również wysoki standard techniczny i produkcja przy wykorzystaniu najlepszej jakości tworzywa oraz materiałów metalowych. Sprawia to, że oprawki odznaczają się wysoką wytrzymałością, komfortem widzenia oraz wygodą noszenia. Doskonale sprawdzą się więc nie tylko jako dodatek dopełniający modną garderobę, ale również praktyczna, codzienna ochrona przed promieniami UV oraz przemęczeniem oczu.

  Damskie okulary przeciwsłoneczne marki Tom Ford w Aurum-Optics

  W sklepie internetowym i salonach stacjonarnych Aurum-Optics oferujemy wyłącznie w 100% oryginalne modele okularów przeciwsłonecznych Toma Forda. Wszystkie produkty z domu mody amerykańskiego projektanta objęte są 2-letnią gwarancją producencką, która uprawnia do skorzystania z nieodpłatnej usługi serwisowej w przypadku uszkodzenia oprawek. Dzięki temu będziecie mogły bez najmniejszych zmartwień korzystać ze swoich nowych okularów przeciwsłonecznych na co dzień. Klientkom zastanawiającym, jak dobrać odpowiednie oprawki polecamy również kontakt z naszymi stylistami.