Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 0

Okulary Balenciaga

Damskie okulary korekcyjne Balenciaga

Hiszpański autor Cristóbal Balenciaga należał do najbardziej rozpoznawalnych europejskich projektantów mody. Założony przez niego w 1919 roku dom mody stał się jedną z wiodących sił na rynku krawieckim, słynącą z rewolucyjnych rozwiązań oraz innowacyjnej wizji projektowanej garderoby. Artysta szybko stał się faworytem hiszpańskiej arystokracji i rodziny królewskiej. Do dnia dzisiejszego nazwisko Balenciaga stanowi synonim najwyższego europejskiego stylu, a sygnowany nim dom mody cieszy się niezmiennym uznaniem świata sztuki i polityki. Obecnie w ofercie marki odnajdziemy również zestaw ekskluzywnych akcesoriów oraz dodatków do garderoby, w skład których wchodzą również modne, damskie okulary korekcyjne.

Okulary Balenciaga – ponadczasowy europejski szyk

Okulary korekcyjne Balenciaga odznaczają się tymi samymi cechami, co markowe projekty haute couture. Również w przypadku oprawek, dom mody stawia na odważny styl i nieoczywiste rozwiązania. Dzięki nim oferowane okulary kocie oraz prostokątne nabierają niespotykanego, nowatorskiego charakteru. Ich elegancja sprawia, że oprawki doskonale sprawdzą się jako luksusowy dodatek do modnej garderoby.  Okulary Balenciaga z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagające Klientki.

Okulary Balenciaga – modna funkcjonalność

Dzięki skrupulatnemu projektowi oraz wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów okulary Balenciaga charakteryzują się również niezrównanym poziomem wytrzymałości oraz wygody. Trwałość oraz komfort widzenia i noszenia sprawiają, że doskonale sprawdzą się jako codzienne, praktyczne okulary do czytania, pracy lub jazdy samochodem.

Okulary Balenciaga – gwarancja oryginalności w Aurum-Optics

W sklepie internetowym oraz salonach Aurum-Optics oferujemy wyłącznie oryginalne, objęte dwuletnią gwarancją damskie okulary korekcyjne Balenciaga. Klientkom zastanawiającym się, jak odpowiednio dobrać okulary do twarzy lub osobistego stylu polecamy kontakt z naszymi konsultantami. Styliści są do dyspozycji zarówno online, jak i w naszych salonach stacjonarnych. Ich rady z pewnością pomogą Paniom w podjęciu decyzji o wyborze oprawek.