Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 0

Okulary Carrera

Okulary korekcyjne Carrera

Marka Carrera od samych swoich początków otwarcie wiązała się ze światem sportu tworząc lekkie i wygodne okulary inspirowane klasyczną kulturą samochodową. Nic więc dziwnego, że zdobyła popularność między innymi dzięki współpracy z Porsche i sponsorowaniu wyścigów Formuły 1. Carrera to jednak nie tylko stylowe okulary przeciwsłoneczne w stylu vintage, ale również najwyższej jakości oprawki korekcyjne, które z pewnością znajdą swoich zwolenników pośród ludzi ceniących odważny styl i wygodę.

Oprawki w sportowym wydaniu

Założyciel marki Carrera, Wilhelm Anger, zasłynął również jako wynalazca optylu – utwardzanego tworzywa charakteryzującego się wysoką elastycznością oraz stabilnością. Optyl wykorzystywany jest w oprawkach firmy do dnia dzisiejszego, dzięki czemu jej okulary oferują niespotykany poziom komfortu i wytrzymałości. Oprawki Carrera, zgodnie z długoletnią tradycją marki, idealnie sprawdzą się więc jako okulary sportowe lub do jazdy samochodem.

Klasyczny design w stylu vintage

Katalog marki Carrera oferuje zróżnicowany wybór oprawek korekcyjnych nawiązujących do klasycznych aspektów mody amerykańskiej z drugiej połowy XX wieku. Znajdziemy w ich ofercie tradycyjne kształty – oprawki kwadratowe i okrągłe, w wydaniu w stylu retro.

Oryginalne okulary Carrera w Aurum-Optics

Sklep internetowy i salony Aurum-Optics oferują selekcję najlepszych, oryginalnych okularów marki Carrera. Zastanawiasz się, jak dobrze dobrać oprawki do kształtu twarzy? Pomogą Ci w tym nasi styliści, z którymi możesz skonsultować się online lub w jednym z naszych salonów stacjonarnych. Nasi konsultanci zawsze służą radą dotyczącą doboru oprawek oraz sugestiami dotyczącymi ostatnich trendów.