Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 0

Okulary Dsquared2

Okulary korekcyjne Dsquared2

Dsquared2 to luksusowy dom mody założony przez braci bliźniaków Deana i Dana Catena. Pochodzące z Toronto rodzeństwo w roku 1991 przeprowadziło się do Milanu, gdzie jako młodzi projektanci mieli okazję współpracować z włoskimi gigantami – Gianni Versace i Dieselem. Po paru latach założyli swoją własną markę i zaczęli pracować nad własnymi liniami produktów. Kierowali się zasadą, że rzeczy modne i eleganckie nie muszą jednocześnie być nudne i poważne. Bracia zdecydowali się połączyć doświadczenie w kreowaniu ekspresyjnej i doszlifowanej mody włoskiej z amerykańskim poczuciem swobody stylu. Zaowocowało to stylem opisywanym przez nich samych jako „alternatywny luksus”. Niekonwencjonalny charakter oferowanej przez rodzeństwo mody szybko zdobył swoich zwolenników pośród gwiazd filmu, muzyki i show-biznesu. Bracia Caten od czasu założenia swojej marki współpracowali między innymi z Madonną, Rihanną i Nicolasem Cagem.

Ekstrawaganckie okulary w ofercie Dsquared2

Oferowane przez Dsquared2 okulary korekcyjne oferują podobną jakość oraz styl, co pozostałe projekty domu mody. W katalogu firmy znajdziemy unikalne okulary kwadratowe i okrągłe, które łączą tradycyjny standard elegancji z inspiracjami zaczerpniętymi z casualowej mody amerykańskiej. Panie znajdą w katalogu dla siebie również podobnie oryginalne, damskie oprawki kocie oraz motylki. Okulary korekcyjne Dsquared2 z pewnością znajdą swoich zwolenników pośród ludzi ceniących sobie świeży, swobodny styl.

Praktyczne okulary w życiu codziennym

Zastosowanie najlepszej jakości materiałów acetatowych oraz metalu sprawia, że oprawki korekcyjne marki Dsquared2 odznaczają się wysoką wytrzymałością i bezkonkurencyjną wygodą. Dzięki trwałości oraz komfortowi widzenia oprawki doskonale sprawdzą się na co dzień jako praktyczne okulary do czytania lub jazdy samochodem.

Gwarancja oryginalności okularów Dsquared2 w sklepach Aurum-Optics

W ofercie sklepu internetowego oraz salonów stacjonarnych Aurum-Optics znajdą Państwo wyłącznie oryginalne, objęte gwarancją okulary Dsquared2. Klientom poszukującym dodatkowej inspiracji w wyborze okularów polecamy zasięgnięcie porady u naszych konsultantów, z którymi skontaktować można się online lub w jednym ze sklepów stacjonarnych na terenie całego kraju. Nasi styliści zawsze służą radą dotyczącą ostatniej mody oraz doradzą państwu, jak dobrze dobrać okulary do kształtu twarzy oraz indywidualnego stylu.