Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 8

Okulary Guess

Okulary korekcyjne Guess

Guess został założony w roku 1981 przez czwórkę braci Marciano. Pochodzące z Francji rodzeństwo przybyło do Kalifornii z myślą o zrewolucjonizowaniu przemysłu odzieżowego. Z sumy składników, jakimi były ambicje, wpływ amerykańskiej kultury i europejskie inspiracje powstały pierwsze spodnie dżinsowe marki Guess, które otworzyły braciom drzwi do międzynarodowej kariery. Założone przez nich przedsiębiorstwo cieszy się popularnością do dziś.

Nowoczesne oprawki korekcyjne wysokiej jakości

Obecnie katalogi Guess oprócz ciuchów i akcesoriów oferują również szeroki wybór doskonałych okularów korekcyjnych. Oferowane casualowe oprawki korekcyjne łączą kalifornijską lekkość i luz z francuskim standardem wykonania. Dzięki tym cechom, produkty marki od lat wyróżniają się swoim stylem na tle konkurencji oraz zjednują nawet najbardziej wymagających klientów. Nic więc dziwnego, że na współpracę z Guess decydowały się gwiazdy światowego formatu, od supermodelek pokroju Claudii Schiffer, po znane aktorki, jak Jennifer Lopez.

Komfort widzenia i wygoda w życiu codziennym

Okulary korekcyjne marki Guess stworzone zostały z najlepszej jakości materiałów, co sprawia, że zarówno oprawki metalowe, jak i plastikowe można pochwalić za komfort widzenia. Wygoda noszenia sprawia także, że doskonale sprawdzają się jako okulary do pracy, samochodu i czytania. Ponadto dobór materiałów decyduje również o ich wysokim poziomie wytrzymałości. Dzięki temu okulary mogą być noszone na co dzień, bez najmniejszych obaw o ich uszkodzenie lub zarysowanie.

Szeroka selekcja doskonałych okularów

Oprawki korekcyjne marki Guess cieszą się ogromnym poziomem zróżnicowania męskich i damskich modeli okularów, dzięki czemu zarówno Panie, jak i Panowie znajdą w ofercie coś dla siebie. Duży wybór kształtów oprawek – od okrągłych i kwadratowych, po kocie i motylki – oraz multum kolorów i designów sprawia, że każdy z klientów odnajdzie model dopasowany do swoich upodobań.

Oryginalne okulary korekcyjne Guess w sklepach Aurum-Optics

Sklep internetowy oraz salony Aurum-Optics gwarantują oryginalność znajdujących się w ofercie oprawek Guess. Zastanawiasz się, jak dobrze dobrać okulary korekcyjne? Pomogą Ci w tym nasi styliści, z którymi można skontaktować się online lub w jednym z salonów stacjonarnych na terenie całego kraju. Nasi konsultanci doskonale znają ostatnią modę oraz pomogą w odpowiednim wyborze oprawek.