Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 1

Okulary Montblanc

Okulary korekcyjne Montblanc

Firma Montblanc już od ponad stulecia słynie jako jeden z głównych producentów ekskluzywnych piór wiecznych i przyborów do pisania. Wraz z rozwojem jej prestiżu na rynku międzynarodowym, poszerzeniu uległa również oferta produktów. Obecnie Montblanc oprócz akcesoriów piśmienniczych zawiera w swoim katalogu również zegarki, torebki, biżuterię i okulary korekcyjne. Te ostatnie znajdziemy także w ofercie sklepu internetowego oraz salonów Aurum-Optics.

Wygoda i elegancja

Okulary korekcyjne Montblanc charakteryzują się tymi samymi atutami, które przez dekady decydowały o ogromnym sukcesie marki. W katalogu Aurum-Optics odnajdziemy oprawki kwadratowe, odznaczające się wysokim poziomem elegancji oraz komfortem noszenia. Oferowane modele łączą modny design ze standardem wykonania co sprawia, że sprawdzą się doskonale nie tylko jako ekskluzywny dodatek do garderoby, ale również wytrzymałe, praktyczne okulary do pracy, czytania czy jazdy samochodem.

Gwarancja oryginalności okularów Montblanc w Aurum-Optics

W sklepach Aurum-Optics oferujemy wyłącznie oryginalne, objęte gwarancją okulary korekcyjne marki Montblanc. Osobom zastanawiającym się, jak odpowiednio dobrać oprawki do kształtu twarzy i indywidualnej mody polecamy kontakt z naszymi stylistami. Nasi konsultanci służą radą online oraz w salonach stacjonarnych znajdujących się na terenie całego kraju.