Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 1

Okulary Rodenstock

Okulary korekcyjne Rodenstock

Rodenstock to powstała w 1877 roku niemiecka firma optyczna. Przedsiębiorstwo zbudowało ponad 140-letnie doświadczenie nie tylko dzięki pracy nad oprawkami i soczewkami, ale również produkcji między innymi przyrządów mierniczych czy obiektywów fotograficznych. To między innymi właśnie wielopłaszczyznowa ekspertyza zadecydowała o fakcie, że Rodenstock wsławił się dzięki nieustannemu dążeniu do innowacji oraz wprowadzaniu pionierskich rozwiązań. Firma wdrożyła między innymi pierwsze okulary przeciwsłoneczne z korekcją oraz z filtrem UV. Była również pierwszym na rynku producentem soczewek wykonanych z tworzywa. Tradycja i doświadczenie Rodenstock objawia się również w oferowanych oprawkach, które znajdziemy w sklepie internetowym oraz salonach Aurum-Optics.

Okulary Rodenstock – technologia i estetyka

Produkty marki powstają nie tylko z myślą o technologicznej doskonałości, ale również atrakcyjnym wyglądzie. Okulary korekcyjne Rodenstock odznaczają się ponadczasowymi designami. Wykonane przez firmę tradycyjne oprawki kwadratowe i okrągłe, czy nawet damskie motylki wyróżniają się wyjątkowym wzornictwem, nastawionym na podkreślenie oryginalnej osobowości swoich użytkowników.

Okulary Rodenstock – funkcjonalna innowacja

„Harmonia formy i funkcji” – w ten sposób firma opisuje swoją filozofię. Eksperci z firmy Rodenstock poświęcają średnio 118 godzin na szczegółowe dopracowywanie każdej pary okularów pod kątem wytrzymałości i komfortu użytkowania. Ponadto w procesie produkcji wykorzystywane są wyłącznie najwyższej jakości materiały, jak tytan i stal nierdzewna. Sprawia to, że oprawki korekcyjne Rodenstock odznaczają się najwyższą trwałością oraz wygodą noszenia. Dzięki temu świetnie sprawdzą się jako praktyczne okulary do pracy, czytania lub jazdy samochodem.

Okulary Rodenstock – gwarancja oryginalności w Aurum-Optics.pl

W sklepie internetowym oraz salonach Aurum-Optics oferujemy wyłącznie w 100% oryginalne, objęte dwuletnią gwarancją okulary korekcyjne Rodenstock. Zastanawiają się Państwo, jak odpowiednio dopasować oprawki do twarzy lub osobistego stylu? Pomogą w tym nasi styliści, z którymi skontaktować można się online lub w jednym z naszych salonów stacjonarnych. Konsultanci zawsze służą radą dotyczącą panującej mody oraz trendów.