Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 2

Okulary Diesel

Okulary korekcyjne Diesel

Marka Diesel od samych swoich początków nie bała się wyznaczać nowych ścieżek i wykraczać poza granice konwencjonalnego stylu. Pod okiem Renzo Rosso, Diesel rozpoczął od produkcji jeansów, by następnie wkroczyć do świata mody ze zróżnicowaną ofertą ubrań, akcesoriów oraz perfum. Łącząca amerykańskie i europejskie inspiracje marka zwróciła na siebie uwagę odważnymi kampaniami marketingowymi, które doskonale oddają charakter ich kolekcji. Podobnie, jak niekonwencjonalne reklamy, okulary korekcyjne Diesla nie boją się zwracać uwagi i prowokować swoim niepospolitym charakterem.

Oprawki korekcyjne w nowoczesnym charakterze

Projektanci Diesela to prawdziwi mistrzowie w nadawaniu nowego wyrazu znanym formom designu. Tradycyjne kwadratowe i okrągłe oprawki zmieniają się w ich rękach w niespotykane projekty, odznaczające się zastosowaniem nietypowych barw i wzornictwa. Najwyższa jakość wykorzystanych tworzyw i metali sprawia, że oprawki Diesela należy pochwalić również za wysoki poziom wytrzymałości. Dzięki temu bez najmniejszych zmartwień  o uszkodzenia i zarysowania można nosić je na co dzień i korzystać z nich jako okularów do pracy, czytania bądź jazdy samochodem.

Innowacyjny design dla prawdziwych indywidualistów

Nastawienie Diesela na przecieranie nowych szlaków oraz eksperymentowanie z niekonwencjonalnymi projektami sprawia, że ich oprawki z pewnością znajdą swoich zwolenników pośród ludzi poszukujących akcesoriów, które pomogą im podkreślić swój unikalny charakter.

Oryginalne okulary Diesel w sklepach Aurum-Optics

Sklep internetowy oraz salony Aurum-Optics gwarantują 100% oryginalność oferowanych oprawek marki Diesel. Osobom poszukującym inspiracji polecamy również skorzystanie z porady naszych konsultantów. Styliści pomogą w dobraniu okularów do kształtu twarzy, ubioru i charakteru Klientów oraz zawsze służą radą w zakresie panującej mody oraz nowoczesnych trendów.