Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 0

Okulary Emilio Pucci

Okulary korekcyjne Emilio Pucci

Emilio Pucci zdobył renomę jako jeden z najbardziej niekonwencjonalnych włoskich projektantów XX wieku. Oryginalna wyobraźnia wizualna w połączeniu z bogatym doświadczeniem, nabytym podczas prac nad szeregiem różnorodnych ubrań – od strojów narciarskich i kąpielowych, po ekskluzywną garderobę – sprawiły, że Pucci szybko zjednał sobie zwolenników pośród najbardziej wymagających klientów. Uznanie ze strony najważniejszych ikon stylu lat 60. – Marilyn Monroe oraz Jackie Kennedy sprawiło, że europejski projektant zaistniał również za oceanem. W Ameryce miał okazję wykazać się między innymi jako twórca linii odzieży dla międzynarodowych linii lotniczych oraz projektant logo misji księżycowej Apollo 15 dla NASA. Obecnie tradycję założonego przez Emilio Pucciego domu mody kontynuuje jego córka.

Ekstrawaganckie oprawki dla oryginalnych osobowości

Oprócz odzieży i dodatków, dom mody Emilio Pucci zajmuje się również produkcją najwyższej jakości okularów korekcyjnych. Podobnie, jak projekty ciuchów jego założyciela, zwracają na siebie uwagę zastosowaniem pstrokatych barw oraz wyrazistych kształtów. W katalogu marki dominują modne oprawki kocie i motylki, lecz znajdziemy w nim również nowe odsłony klasycznych okularów kwadratowych i okrągłych. Niezwykłość oprawek Emilio Pucci z pewnością zachwyci osoby poszukujące niekonwencjonalnych rozwiązań w swojej garderobie.

Okulary z wysokiej jakości materiałów

Okulary korekcyjne marki Emilio Pucci to nie tylko wyróżniające się kolorem designy, ale również pieczołowicie skonstruowane oprawki, które dzięki wykorzystaniu najlepszego tworzywa i metali odznaczają się najwyższym komfortem widzenia oraz wytrzymałością. Dzięki temu Panie będą mogły nosić je na co dzień, bez najmniejszych obaw o ich zarysowanie lub złamanie. Okulary Emilio Pucci doskonale sprawdzą się więc również do pracy, czytania lub jazdy samochodem.

Gwarancja oryginalności w salonach Aurum-Optics

Sklep internetowy i salony Aurum-Optics uwzględniają w swojej ofercie jedynie oryginalne okulary marki Emilio Pucci. Paniom zastanawiającym się nad odpowiednim doborem oprawek do garderoby i kształtu twarzy polecamy kontakt z naszymi stylistami. Konsultanci z naszych salonów i sklepu online zawsze służą radą dotyczącą ostatniej mody oraz dobrze dopasowanych okularów.