Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 0

Okulary Lacoste

Męskie okulary korekcyjne Lacoste

W późnych latach 1920 ceniony, francuski tenisista René Lacoste stworzył swoją pierwszą, autorską koszulkę polo, w której świecił sukcesy na międzynarodowych kortach. Projekt ten stał się podstawą założonej w roku 1933 marki Lacoste, która szybko zdobyła światową renomę. Pochodzące od przydomku ojca firmy, charakterystyczne logo z zielonym krokodylem dziś rozpoznają już chyba wszyscy. Samo nazwisko Lacoste, z kolei, nieodłącznie kojarzy się z modą łączącą sportowy sznyt i elegancję. W ofercie marki znajdziemy również wysokiej jakości, męskie okulary korekcyjne.

Styl dla aktywnych

Okulary korekcyjne Lacoste nie stanowią wyjątku w ofercie firmy. Również one charakteryzują się bezpretensjonalną lekkością i wysokim poziomem funkcjonalności. Mariaż doskonałego wykonania oraz swobodnej elegancji sprawia, że oprawki nie tylko doskonale sprawdzą się jako codzienne okulary do pracy, czytania czy jazdy samochodem, ale będą również świetnym wyborem dla aktywnych klientów, poszukujących okularów sportowych lub do ćwiczeń fizycznych.

Gwarancja oryginalności w Aurum-Optics

W sklepie internetowym oraz salonach Aurum-Optics oferujemy wyłącznie w 100% oryginalne, objęte dwuletnią gwarancją męskie okulary korekcyjne Lacoste. Klientom zastanawiającym się nad odpowiednim wyborem oprawek polecamy kontakt z naszymi stylistami, którzy oferują konsultacje online oraz w salonach stacjonarnych.