Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 3

Okulary Web

Okulary korekcyjne Web

Web to włoska marka, która narodziła się w latach 30. jako producent okularów dla lotników. Przez wiele dekad rozwijała swój warsztat, kontynuując doskonalenie oprawek z myślą o pilotach oraz podróżnikach, a następnie poszerzając swoją ofertę o produkty dla klienta masowego. W dniu dzisiejszym Web stanowi jedną z najbardziej cenionych firm optycznych i cieszy się niezmienną popularnością.

Okulary Web – mariaż tradycji i nowoczesności

Okulary korekcyjne Web łączą najnowocześniejsze rozwiązania techniczne ze stylem retro wywodzącym się z tradycji marki. Efektem tej mieszanki jest ponadczasowa estetyka nadająca nowego wyrazu konwencjonalnym kształtom. W ofercie marki Panowie znajdą więc dla siebie klasyczne okulary kwadratowe i okrągłe, które zwracają uwagę dzięki wyrazistym kolorom i nowoczesnemu designowi. Paniom oprócz oprawek kwadratowych i okrągłych zaimponować mogą także podkreślające kobiecość motylki i kocie.

Okulary Web – praktyczne rozwiązanie

Dzięki bogatemu doświadczeniu nabytemu podczas produkcji okularów dla lotników i odkrywców, oprawki korekcyjne Web do dnia dzisiejszego odznaczają się niezrównaną wytrzymałością oraz komfortem widzenia. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów i bezkonkurencyjna ekspertyza producentów sprawiają, że doskonale sprawdzą się jako wykorzystywane na co dzień, praktyczne okulary do pracy, czytania lub jazdy samochodem.

Okulary Web – gwarancja oryginalności w Aurum-Optics

W sklepie internetowym oraz salonach Aurum-Optics oferujemy wyłącznie oryginalne, objęte dwuletnią gwarancją okulary korekcyjne Web. Klientom i Klientkom zastanawiającym się na przykład, jak dobrać okulary do twarzy lub osobistego stylu, polecamy usługi konsultantów. Nasi styliści zawsze służą radą online i w naszych salonach stacjonarnych znajdujących się na terenie całego kraju.