Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 65

  Okulary Ermenegildo Zegna

  Okulary korekcyjne Zegna

  Zegna należy do największych włoskich marek modowych, które osiągnęły międzynarodowy sukces oraz popularność. Dom mody zdobył swoją pozycję tworząc w oparciu o trzy fundamentalne koncepty – jakość, innowację i tradycję. Wszystkie te elementy znajdują swoje odzwierciedlenie w ich produktach, dowód czego stanowią również oferowane przez Aurum-Optics oprawki korekcyjne Zegna.

  Okulary korekcyjne stworzone z najwyższej jakości materiałów

  Dom mody Ermenegildo Zegny przywiązuje ogromną wagę do tego, by w produkcji okularów wykorzystywać jedynie najlepsze tworzywa i metale. Stawiając na doskonałość swoich produktów, Zegna tworzy markę, której nazwa od lat stanowi synonim jakości oraz wytrzymałości. Pieczołowitość konstrukcji oprawek sprawia, że nie tylko zaprezentują się one doskonale jako wizualny dodatek do eleganckiej garderoby, ale będą mogły również zostać wykorzystane jako praktyczne, codzienne okulary do pracy przy komputerze lub czytania.

  Tradycja i nowoczesność

  Okulary korekcyjne Ermenegildo Zegny odznaczają się kunsztownym mariażem włoskiej tradycji, która ukształtowała początki firmy z dążeniem do oferowania produktów wykorzystujących innowacyjne rozwiązania. To dzięki temu okulary Zegny mogą rywalizować z projektantami oferującymi nowoczesne modele, nie zatracając jednocześnie ducha klasyczności. Marka Zegna znajdzie więc swoich zwolenników pośród ludzi preferujących tradycyjny design – oprawki kwadratowe i okrągłe, jak i osób wolących eksperymentalne wariacje.

  Oryginalne okulary korekcyjne Zegna w salonach Aurum-Optics

  Zarówno sklep internetowy, jak i salony stacjonarne Aurum-Optics oferują wyłącznie oryginalne okulary marki Zegna. Osobom niezdecydowanym polecamy skorzystanie z usług naszych konsultantów, którzy służą radą zarówno online, jak i w sklepach stacjonarnych. Styliści pomogą Państwu w odpowiednim doborze oprawek do kształtu twarzy i indywidualnego stylu oraz doskonale znają ostatnie standardy mody.