Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Kolor soczewki

Zastosuj

Cieniowanie

Fotochromy

Polaryzacja

Powłoka lustrzana (lustrzanki)

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 3

Okulary Gant

Okulary przeciwsłoneczne Gant

Historia marki Gant rozpoczyna się wraz z przybyciem do Ameryki 17-letniego emigranta z Ukrainy – Bernarda Gantmachera. Młody wówczas chłopak znalazł w Nowym Jorku zatrudnienie w szwalni, gdzie poznał swoją przyszłą żonę. Po jakimś czasie wspólnie rozpoczęli projektowanie i przygotowywanie koszul dla znanych amerykańskich sprzedawców, by finalnie w roku 1949 założyć swoją własną firmę – Gant. Marka Gantmachera zasłynęła przede wszystkim dzięki produkcji wysokiej jakości koszul. To dzięki jej działalności tradycyjne, białe koszule zaczęły powoli ustępować miejsca egzemplarzom kolorowym, zdobionym wykwintnymi wzorami. Ciuchy marki Gant, głównie za sprawą kolekcji dedykowanych Uniwersytetowi Yale, zaczęły być kojarzone amerykańskim stylem preppy, z którego słynęli studenci prywatnych uczelni w Stanach Zjednoczonych. Odznaczał się on połączeniem elegancji i wyrafinowania z casualową, bezpretensjonalną formą – cechami, które w dużej mierze na stałe zdefiniowały amerykański styl.

Stylowe okulary przeciwsłoneczne

Tradycję marki Gant kontynuują również oferowane przez nią modne okulary przeciwsłoneczne. Podobnie jak słynne koszule, również oprawki cechują się gustownym połączeniem casualowej lekkości z wyrafinowanym rozwiązaniami. Pośród dostępnych modeli dominują przede wszystkim klasyczne okulary kwadratowe i okrągłe oraz ponadczasowe oprawki pilotki. Gant od zawsze wyznaczał nowe trendy i oferował tradycyjne formy w niespotykanym dotychczas wydaniu. Dostępne w ich katalogach okulary przeciwsłoneczne z pewnością zadowolą zarówno Klientów i Klientki poszukujące dopełnienia codziennej stylizacji, jak i tych, którym zależy na eleganckim dodatku do modnego stylu biznesowego.

Styl i funkcjonalność marki Gant

Okulary przeciwsłoneczne Ganta wyróżniają się nie tylko elegancką warstwą estetyczną, ale również wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów oraz precyzyjnym designem. Cechy te sprawiają, że wszystkie modele oprawek dostępnych w katalogach marki odznaczają się niezrównanym komfortem widzenia, wygodą noszenia oraz trwałością. Dzięki temu okulary spod szyldu Ganta doskonale sprawdzą się nie tylko jako gustowne akcesorium, ale także codzienna, praktyczna ochrona przed promieniami UV i przemęczeniem wzroku w słoneczne dni.

Oryginalne okulary przeciwsłoneczne marki Gant w Aurum-Optics

Wszystkie modele okularów przeciwsłonecznych amerykańskiej marki Gant dostępne w sklepie internetowym i salonach stacjonarnych Aurum-Optics są w 100% oryginalnymi egzemplarzami, objętymi 2-letnią gwarancją producencką. Doskonale zdajemy sobie sprawę, przed jak trudnym wyborem stoją Klienci i Klientki poszukujący idealnie dobranego modelu okularów przeciwsłonecznych. Dlatego polecamy również konsultacje z naszymi stylistami, którzy doskonale znają panujące trendy i ostatnią modę oraz zawsze służą dobrą radą, która może okazać się nieoceniona podczas podejmowania decyzji o zakupie oprawek.