Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 0

Okulary Christian Dior

Męskie okulary przeciwsłoneczne Christiana Dior

Francja od bardzo długiego czasu słynie jako państwo kojarzone z luksusem i elegancją. Wyrafinowany styl oraz gustowna moda to coś, co tyczy się nie tylko najbardziej znanych paryżanek, ale również mężczyzn. Od Alaina Delona i Jean-Paula Belmonda, po Yves Saint Laurenta i Pierre’a Cardina – każdy z tych panów odcisnął się na świadomości masowej jako synonim ekskluzywnego szyku. Niewątpliwie najważniejszym z francuskich projektantów mody XX wieku pozostaje jednak Christian Dior – człowiek, który zaraz po II wojnie światowej zrewolucjonizował pojęcie europejskiego stylu oraz wpłynął na trendy panujące na całym globie. Założony przez niego dom mody do dnia dzisiejszego zaskakuje oraz zachwyca, a dostępne w jego katalogach kreacje odnajdziemy w garderobach największych gwiazd kina i muzyki.

Okulary przeciwsłoneczne w francuskim szyku

Obecnie w ofercie domu mody Dior oprócz wyrafinowanej odzieży haute couture odnajdziemy również szereg ekskluzywnych akcesoriów i dodatków. Należą do nich także eleganckie okulary przeciwsłoneczne, które wyróżniają się niezwykłą formą oraz imponującymi designami. Dostępne w katalogu marki Dior oprawki to gustowne połącznie nowoczesnych rozwiązań z klasycznymi formami. Pośród nich coś dla siebie odnajdą więc zarówno Klienci preferujący tradycyjną modę, jak i ci będący zwolennikami bardziej eksperymentalnych, niespotykanych kształtów.

Bogaty wybór eleganckich okularów przeciwsłonecznych

Okulary przeciwsłoneczne oferowane przez markę Dior wyróżniają się oryginalnymi kształtami, niespotykanymi designami oraz wyrazistą kolorystyką. Odnajdziemy pośród nich zarówno klasyczne oprawki okrągłe i kwadratowe, jak i ponadczasowe okulary pilotki oraz modele w bardziej oryginalnych, nieregularnych kształtach. Szeroki wybór oryginalnych okularów przeciwsłonecznych oraz ich wysoka jakość sprawiają, że każdy, nawet najbardziej wymagający z Klientów, odnajdzie pośród nich coś dopasowanego do swoich potrzeb oraz osobistego stylu.

Modne i wygodne okulary przeciwsłoneczne

Nie pomyślcie jednak, że okulary przeciwsłoneczne marki Dior wyróżniają się wyłącznie dzięki swoje warstwie estetycznej. Oprawki dostępne w katalogu francuskiego domu mody to również najwyższa jakość designu oraz wykorzystanie najlepszych materiałów tworzywowych i metalowych. Sprawia to, że okulary przeciwsłoneczne charakteryzują się ogromną wygodą widzenia, komfortem noszenia oraz wytrzymałością. Doskonale sprawdzą się więc nie tylko, jako elegancki dodatek, ale również codzienna, praktyczna ochrona przed promieniami UV oraz przed zmęczeniem wzroku.

Damskie okulary przeciwsłoneczne Christiana Dior w Aurum-Optics

Wszystkie modele okularów przeciwsłonecznych domu mody Dior dostępne w sklepie internetowym i salonach stacjonarnych Aurum-Optics są w 100% oryginalne oraz objęte 2-letnią gwarancją producenta, która uprawnia do skorzystania z nieodpłatnej usługi serwisowej w przypadku uszkodzenia oprawek. Dzięki niej będziecie mogli bez najmniejszych obaw korzystać ze swoich nowych okularów na co dzień. Klientom zastanawiającym się, jak odpowiednio dobrać okulary do kształtu twarzy lub swojego indywidualnego stylu polecamy również konsultację z naszymi stylistami.