Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 0

Okulary Lacoste

Okulary przeciwsłoneczne Lacoste

Marka Lacoste narodziła się w roku 1933 za sprawą René Lacosty i jego wspólnika André Gilliera. Pierwszy z nich, który nadał firmie swoje nazwisko, był słynnym tenisistą, zwycięzcą 10 wielkoszlemowych turniejów i mistrzem świata. Podstawą ich działalności stały się słynne koszulki zaprojektowane przez Lacostę. Wyróżniały się lekkością i wygodą oraz stanowiły pierwsze koszulki z gatunku polo. Międzynarodową popularność przyniosły marce lata 50., kiedy rozpoczęła się ekspansja na rynku amerykańskim, gdzie szybko zyskała popularność pośród sportowców oraz klasy wyższej i stała się synonimem mody w stylu preppy. Słynne logo zielonego krokodyla do dnia dzisiejszego cieszy się ogólnoświatową popularnością oraz niezmiennie kojarzone jest z dobrym gustem noszącego.

Stylowe okulary przeciwsłoneczne

Od lat 70. francuska marka Lacoste oferuje nie tylko wybór odzieży prêt-à-porter, perfum i akcesoriów, ale również selekcję modnych okularów przeciwsłonecznych. Ich oprawki, podobnie, jak słynne koszulki René Lacosty, wyróżniają się prostym, lecz wyrafinowanym stylem. W ofercie znajdziemy przede wszystkim klasyczne oprawki kwadratowe oraz ponadczasowe pilotki, które zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów i Klientki.

Styl i funkcjonalność

Okulary przeciwsłoneczne marki Lacoste to nie tylko najwyższej jakości warstwa estetyczna, ale również komfort i wytrzymałość zgodne z wieloletnią tradycją francuskiej firmy. Wykorzystanie najwyższej jakości materiałów – tworzywa i metali – oraz precyzyjny design sprawiają, że oprawki wyróżniają się niezrównaną wygodą noszenia i widzenia oraz trwałością. Dzięki temu okulary przeciwsłoneczne Lacoste sprawdzą się nie tylko jako modne dopełnienie codziennej garderoby, ale również praktyczna ochrona przed promieniami UV oraz przemęczeniem wzroku.

Oryginalne okulary przeciwsłoneczne Lacoste w Aurum-Optics

W sklepie internetowym i salonach stacjonarnych Aurum-Optics oferujemy wybór najlepszych damskich i męskich okularów przeciwsłonecznych francuskiej marki Lacoste. Wszystkie modele oprawek objęte są 2-letnią gwarancją producencką poświadczającą ich 100% oryginalność. Klientkom i Klientom poszukującym dobrze dopasowanych okularów przeciwsłonecznych polecamy konsultacje z naszymi stylistami. Nasi eksperci doskonale znają ostatnią modę oraz panujące trendy. Ich rady z pewnością pomogą Wam w wyborze idealnie dobranych oprawek, dopasowanych do indywidualnego stylu oraz potrzeb.