Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Kolor soczewki

Zastosuj

Cieniowanie

Fotochromy

Polaryzacja

Powłoka lustrzana (lustrzanki)

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 1

Okulary Ermenegildo Zegna

Męskie okulary przeciwsłoneczne Ermenegildo Zegna

Zegna to marka o ponad 110-letniej tradycji innowacji oraz konsekwentnego rozwoju. Włoska firma została założona przez Ermenegildo Zegnę. Od samych swoich początków koncentrowała się na produkcji wysoce eleganckich garniturów męskich, z których słynie do dnia dzisiejszego. Ojciec marki i współpracujący z nim projektanci zawsze przykładali szczególną uwagę do wykorzystywanych materiałów, stawiając na najwyższej jakości wełnę sprowadzaną z najlepszych hodowli owiec z całego świata. Trudno znaleźć lepszy dowód ogromnej jakości marki Ermenegildo Zegny, niż sukces jakim cieszy się na całym świecie. Włoski dom mody posiada swoje sklepy i butiki we wszystkich częściach globu – od Europy, przez Amerykę, aż po Azję.

Szykowne okulary przeciwsłoneczne

Tradycja założonej w 1910 roku firmy jest obecnie kontynuowana przez kolejne pokolenia rodziny Zegna. Dziś w ofercie oprócz legendarnych garniturów odnajdziemy także wybór eleganckich męskich okularów przeciwsłonecznych. Oprawki włoskiej marki wyróżniają się tymi samymi cechami, które zadecydowały o jej pierwotnym, ogólnoświatowym sukcesie. Również one odznaczają się klasyczną elegancją, która sprawia, że będą stanowiły doskonałe dopełnienie modnej codziennej czy biznesowej stylizacji. Pośród okularów przeciwsłonecznych dostępnych w ofercie Zegny dominują więc przede wszystkim oprawki kwadratowe i okrągłe – tradycja w najlepszym wydaniu.

Elegancja i kunsztowne wykonanie

Okulary przeciwsłoneczne z oferty Ermenegildo Zegny to jednak nie tylko szykowna i elegancka warstwa estetyczna, ale również skrupulatny design oraz wykorzystanie najwyższej jakości materiałów. Włoska marka pozostaje wierna swojej tradycji i korzysta z najlepszego tworzywa – acetatu i metali – również podczas produkcji oprawek. Sprawia to, że okulary Zegny wyróżniają się również niezrównaną wytrzymałością, komfortem widzenia oraz wygodą noszenia. Dzięki temu doskonale sprawdzą się jako codzienna, praktyczna ochrona przed promieniami UV oraz przemęczeniem wzroku w słoneczne dni.

Oryginalne okulary przeciwsłoneczne Ermenegildo Zegna w Aurum-Optics

W sklepie internetowym oraz salonach stacjonarnych Aurum-Optics oferujemy wybór najlepszych, w 100% oryginalnych modeli męskich okularów przeciwsłonecznych włoskiej marki Ermenegildo Zegna. Wszystkie oprawki dostępne w naszej ofercie objęte są 2-letnią gwarancją producenta. Klientom chcącym wybrać najlepiej dopasowane okulary przeciwsłoneczne polecamy konsultacje z naszymi stylistami. Nasi eksperci doskonale znają panującą modę oraz pomogą w znalezieniu modelu oprawek, który będzie najlepiej pasował do twarzy oraz indywidualnego stylu noszącego.