Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 0

Okulary Hackett

Okulary korekcyjne Hackett

Dom mody Hackett to marka czerpiąca z najlepszych elementów mody brytyjskiej. Jego założyciel, Jeremy Hackett, skutecznie wyrobił sobie renomę jako producent eleganckich ciuchów, szytych w klasycznym sznycie. Również sygnowane jego nazwiskiem okulary korekcyjne odznaczają się wysokiej jakości wykonaniem oraz tradycyjnym kształtem i designem.

Z myślą o gentlemanach

Oprawki korekcyjne Hackett tworzone są w zgodzie z duchem najwyższych angielskich standardów. Ich konwencjonalna elegancja z pewnością zjedna sobie Panów poszukujących okularów pasujących do eleganckiej garderoby, które podkreślą poczucie stylu oraz obycie. W ofercie marki Hackett dostępnej w sklepach Aurum-Optics znajdziemy więc przede wszystkim klasyczne oprawki kwadratowe i prostokątne oraz okrągłe.

Funkcjonalność w dobrym stylu

Wysoki poziom wykonania oraz komfort widzenia sprawiają, że okulary korekcyjne Hackett doskonale nadadzą się nie tylko jako luksusowe akcesoria do garnituru, ale również jako codzienne oprawki do czytania, pracy przy komputerze lub jazdy samochodem.

Gwarancja oryginalności w salonach Aurum-Optics

Sklep internetowy oraz salony stacjonarne Aurum-Optics oferują wyłącznie oryginalne oprawki korekcyjne marki Hackett. Osobom poszukującym dodatkowej inspiracji polecamy kontakt z naszymi konsultantami. Z naszymi ekspertami można skontaktować się zarówno online, jak i w jednym z salonów stacjonarnych. Styliści są zawsze gotowi do udzielenia rad dotyczących dopasowania okularów do twarzy oraz panującej mody.