Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 45

  Okulary Police

  Okulary korekcyjne Police

  Police powstało we Włoszech w roku 1983. Mimo bycia dość młodą marką, szybko wyrobiło sobie pozycję na rynku jako producent wysokiej jakości okularów przeciwsłonecznych zainspirowanych stylem amerykańskich policjantów. Przez lata z firmą współpracował szereg męskich ikon stylu – ambasadorami marki byli już Bruce Willis, George Clooney, David Beckham i Antonio Banderas, a ostatnio dołączył do nich nawet Lewis Hamilton. Katalog Police zawiera także doskonałe okulary korekcyjne, które znajdziemy również w ofercie sklepów Aurum-Optics.

  Okulary Police – pewność siebie i nonkonformizm

  Okulary korekcyjne marki Police tworzą charakterystyczny, niepowtarzalny styl poprzez połączenie pozornie nieprzystających do siebie stylistyk. Wiążą włoski standard wykonania z funkcjonalnością amerykańskich oprawek policyjnych, odważny charakter z prostotą designu oraz estetykę miejskiego stylu z bezpretensjonalną elegancją. W ofercie Police znajdziemy tradycyjne oprawki kwadratowe i okrągłe, które dzięki skrupulatności projektów nabierają zgoła indywidualnego wyrazu.

  Okulary Police – komfort i wytrzymałość

  Okulary marki Police powstają przy użyciu najwyższej jakości materiałów – zarówno tworzyw, jak i metali. Decyduje to o niespotykanej wytrzymałości i lekkości. Oprawki korekcyjne Police charakteryzują się wysoką trwałością oraz komfortem widzenia i wygodą noszenia, które sprawiają, że doskonale sprawdzą się w życiu codziennym, jako praktyczne okulary do pracy, czytania i jazdy samochodem.

  Gwarancja oryginalności okularów Police w Aurum-Optics

  W sklepie internetowym oraz salonach Aurum-Optics oferujemy wyłącznie w 100% oryginalne, objęte dwuletnią gwarancją okulary korekcyjne marki Police. Klientom zastanawiającym się nad odpowiednim wyborem oprawek polecamy poradę naszych stylistów, z którymi można skontaktować się w naszych salonach stacjonarnych i online. Nasi konsultanci pomogą w doborze okularów do kształtu twarzy i indywidualnego stylu oraz służą radą dotyczącą obecnej mody i panujących trendów.