Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 4

Okulary Ted Baker

Okulary korekcyjne Ted Baker

Ray Kelvin przebył długą drogę od roku 1988, kiedy otworzył swój pierwszy, niewielki sklep zajmujący się szyciem męskich koszul. W przeciągu trzech dekad jego przedsiębiorstwo Ted Baker stało się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek luksusowej brytyjskiej odzieży na całym świecie. Od skromnych początków swojej działalności firma przez lata rozwijała swoją ofertę, stopniowo dodając do niej linie odzieży damskiej, ciuchów dziecięcych, czy akcesoriów. Do tych ostatnich należą również ekskluzywne oprawki korekcyjne, które znajdziemy w ofercie sklepów Aurum-Optics.

Okulary Ted Baker – w brytyjskim szyku

W sklepie internetowym oraz salonach Aurum-Optics oferujemy wybór najlepszych okularów korekcyjnych z katalogu marki Ted Baker. Pośród modeli Panowie znajdą dla siebie między innymi wysokiej jakości męskie okulary kwadratowe czy patentki. Na Paniach wrażenie mogą zrobić przyciągające wzrok damskie oprawki motylki, które świetnie sprawdzą się jako akcesoria do modnej garderoby.

Wysoki komfort oraz wytrzymałość

Oprawki Ted Baker odznaczają się niespotykanym poziomem wykonania oraz komfortem widzenia. Decyduje o tym między innymi selekcja najlepszej jakości materiałów wykorzystanych w produkcji okularów. Zarówno okulary metalowe, jak i oprawki wykonane z tworzywa cieszą się wysoką wytrzymałością oraz trwałością, dzięki czemu korzystając z nich na co dzień nie będziemy musieli stale martwić się o ich uszkodzenia lub zarysowania. Wygoda noszenia sprawia ponadto, że oprawki marki Ted Baker doskonale sprawdzą się w okularach do pracy, czytania lub jazdy samochodem.

Selekcja najlepszych, oryginalnych oprawek Ted Baker w Aurum-Optics

W sklepach Aurum-Optics oferujemy wybór najlepszych modeli oryginalnych okularów marki Ted Baker. Osobom zastanawiającym się, jak dobrze dobrać oprawki, polecamy skorzystanie z porady naszych stylistów. Z konsultantami skontaktować można się online lub w naszych salonach stacjonarnych, znajdujących się na terenie całego kraju. Nasi styliści zawsze służą radą dotyczącą ostatnich trendów i panującej mody oraz sugestią, jak odpowiednio dobrać okulary.