Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 0

Okulary Timberland

Męskie okulary korekcyjne Timberland

Amerykańska firma Timberland rozpoczęła swoją działalność w roku 1952. Szybko zdobyła popularność dzięki produkcji wysoce wytrzymałych, nieprzemakalnych butów stworzonych z myślą o osobach pracujących w ciężkich warunkach i podróżnikach. Do dnia dzisiejszego większość klientów z pewnością kojarzy markę przede wszystkim z wytrzymałym obuwiem oraz odzieżą przystosowaną do leśnych i górskich wypraw.

Okulary Timberland – funkcjonalne oprawki dla aktywnych

Okulary korekcyjne Timberland cechują się podobnymi atutami, co oferowane buty. Również one odznaczają się najwyższym poziomem wytrzymałości, który czyni je doskonałym wyborem dla ludzi poszukujących oprawek mogących towarzyszyć im podczas codziennej aktywności – na przykład jako okulary sportowe. Ponadto wykorzystanie najlepszych dostępnych materiałów oraz staranny design sprawiają, że okulary Timberland pochwalić można za niezrównany komfort noszenia. Dzięki temu doskonale sprawdzą się nie tylko w sytuacjach ekstremalnych, ale również jako wygodne okulary do pracy, czytania lub jazdy samochodem.

Okulary Timberland – świeża estetyka i modny wygląd

Podobnie jak ich klasyczne modele butów, oprawki marki Timberland oprócz funkcjonalności cechują się również imponującą warstwą estetyczną. W ofercie znajdziemy okulary kwadratowe oraz okrągłe w modnym, sportowym wydaniu. Wybór najlepszych modeli sprawi, że pośród okularów korekcyjnych Timberland każdy z Panów odnajdzie parę dopasowaną do swoich potrzeb.

Okulary Timberland – gwarancja oryginalności w Aurum-Optics

W sklepie internetowym oraz salonach Aurum-Optics oferujemy wyłącznie w 100% oryginalne, objęte dwuletnią gwarancją męskie okulary korekcyjne Timberland. Panom zastanawiającym się nad dobraniem odpowiedniego modelu polecamy kontakt z naszymi stylistami. Konsultacje odbyć można zarówno online, jak i w jednym z naszych salonów stacjonarnych znajdujących się na terenie całego kraju.