Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 0

Okulary Pepe Jeans

Okulary przeciwsłoneczne Pepe Jeans

Angielska marka Pepe Jeans została założona przez trójkę braci Shah w roku 1973 i szybko wsławiła się dzięki swoim projektom spodni dżinsowych, które zyskały ogromną popularność pośród brytyjskiej młodzieży. Inspiracje kosmopolityczną modą londyńską, która zawsze czerpała z odkryć stylu ze wszystkich części świata, zadecydowały o ponadczasowości oraz szerokiej atrakcyjności jeansów proponowanych przez brytyjskich projektantów. Produkty z oferty Pepe Jeans do dnia dzisiejszego cieszą się popularnością pośród Klientów i Klientek z całego świata, a styl marki stanowi synonim doskonałej mody casualowej.

Okulary przeciwsłoneczne w stylu mody londyńskiej

Obecnie w ofercie londyńskiej marki Pepe Jeans znajdziemy nie tylko szeroki wybór kultowych spodni dżinsowych oraz odzieży codziennej, ale również selekcje najmodniejszych damskich i męskich okularów przeciwsłonecznych. Podobnie, jak pozostałe produkty z oferty Pepe Jeans, również oprawki charakteryzują się casualową lekkością oraz bezpretensjonalnym charakterem. Dzięki wysokiej jakości designu oraz gustownej estetyce doskonale sprawdzą się jako dopełnienie zarówno codziennej stylizacji, jak i biznesowej bądź oficjalnej garderoby. Modele z oferty Pepe Jeans to doskonała propozycja dla Klientów i Klientek poszukujących okularów przeciwsłonecznych, które podkreślą ich pewność siebie oraz niezrównane wyczucie stylu.

Komfort noszenia i ochrona przed słońcem

Poszukując najlepszego modelu okularów przeciwsłonecznych powinniśmy zwrócić uwagę nie tylko na ich warstwę estetyczną, ale pamiętać również o wygodzie ich noszenia. Doskonale zdają sobie z tego sprawę projektanci marki Pepe Jeans. Okulary z ich oferty powstają przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów – doskonałego tworzywa oraz metali, w oparciu o skrupulatne projekty. Dzięki technicznej precyzji oprawki wyróżniają się niezrównanym komfortem oraz trwałością. Doskonale sprawdzą się więc nie tylko jako stylowy dodatek, ale również praktyczna, codzienna ochrona przed promieniami UV oraz przemęczeniem oczu w słoneczne dni.

Oryginalne okulary przeciwsłoneczne Pepe Jeans w Aurum-Optics

W sklepie internetowym oraz salonach stacjonarnych Aurum-Optics oferujemy wybór najlepszych, w 100% oryginalnych damskich i męskich okularów przeciwsłonecznych londyńskiej marki Pepe Jeans. Wszystkie modele oprawek objęte są ponadto 2-letnią gwarancją producencką. Klientom i Klientkom poszukującym idealnie dobranego modelu okularów przeciwsłonecznych polecamy konsultacje z naszymi stylistami. Nasi eksperci doskonale znają ostatnie trendy i panującą modę oraz zawsze służą dobrą radą, która może okazać się nieoceniona podczas poszukiwania najlepszej pary okularów.