Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 0

Okulary Roberto Cavalli

Okulary korekcyjne Roberto Cavalli

Włoski dom mody Roberto Cavalli od dekad zajmuje się produkcją wielce cenionych ubrań haute couture. Projekty odnoszące się do motywów związanych z przyrodą – jak futra, tygrysie wzory czy barwy w panterkę – szybko zyskały międzynarodową popularność, a Cavalli stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych nazwisk w świecie mody. Obecnie działalność marki obejmuje między innymi również perfumy i eleganckie akcesoria, do których należą dostępne w sklepach Aurum-Optics ekskluzywne oprawki korekcyjne.

Wyrazisty styl dla niepokornych charakterów

Podobnie, jak w przypadku produkowanych ciuchów, okulary marki Roberto Cavalli odznaczają się odważną stylistyką. Ich projekty eksperymentują z różnymi formami i nadają nowego, niespotykanego wcześniej wyrazu nawet najbardziej klasycznym kształtom.

Najwyższa jakość materiałów i niespotykany komfort widzenia

Staranna selekcja materiałów sprawia, że modne okulary Cavalliego pochwalić mogą się nie tylko doskonałymi, zwracającymi uwagę designami, ale również wysokiej jakości wzornictwem, wygodą i wytrzymałością. Niezrównany komfort noszenia sprawia, że luksusowe oprawki Cavalliego doskonale sprawdzą się jako praktyczne okulary do czytania, pracy czy samochodu.

Oryginalne okulary Roberto Cavalli w sklepach Aurum-Optics

Oferta sklepu internetowego oraz salonów Aurum-Optics zawiera wyłącznie oryginalne oprawki marki Roberto Cavalli. Paniom zastanawiającym się, jak odpowiednio dobrać okulary do kształtu twarzy i ubioru polecamy kontakt z naszym konsultantem online lub stylistami w sklepach stacjonarnych. Nasi specjaliści pomogą Paniom w dobrym wyborze oprawek oraz zawsze służą radą dotyczącą ostatnich trendów i mody.