Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 0

Okulary Bvlgari

Damskie okulary korekcyjne Bvlgari

Bvlgari należy do najbardziej ekskluzywnych, włoskich marek. Firma, która pierwotnie specjalizowała się w jubilerstwie, szybko rozwinęła swoją działalność i w dniu dzisiejszym słynie również z produkcji najwyższej jakości okularów korekcyjnych.

Tradycja Italii w najlepszym wydaniu

Marka Bvlgari od zawsze czerpała z włoskiej tradycji, która nadawała ich luksusowym produktom niespotykanego, klasycznego charakteru. Cechuje to również okulary korekcyjne Bvlgari, które dzięki wykorzystaniu tradycyjnych wzorców odznaczają się ponadczasowym sznytem. Historyczne inspiracje oraz doświadczenie nabyte podczas produkcji złotniczych i srebrnych akcesoriów sprawiają, że ekskluzywne oprawki Bvlgari z pewnością znajdą swoje zwolenniczki nawet pośród najbardziej wymagających Klientek.

Styl i funkcjonalność

Okulary korekcyjne Bvlgari to nie tylko najwyższy standard stylu, ale również niezrównana jakość wykonania przy wykorzystaniu najlepszych materiałów. Zgodnie z jubilerską tradycją, oprawki Bvlgari produkowane są przy użyciu metali szlachetnych. Skrupulatność projektu oraz doszlifowany design, osiągnięte dzięki ponad stuletniemu doświadczeniu w produkcji ekskluzywnej biżuterii, sprawiają, że okulary Bvlgari odznaczają się także wysoką wytrzymałością oraz komfortem noszenia. Sprawia to, że świetnie sprawdzą się również jako praktyczne w życiu codziennym okulary do pracy, czytania i jazdy samochodem.

Gwarancja oryginalności w Aurum-Optics

W sklepie internetowym i salonach Aurum-Optics znajdą Panie wyłącznie w 100% oryginalne, objęte dwuletnią gwarancją damskie okulary korekcyjne Bvlgari. Klientkom zastanawiającym się nad odpowiednim doborem oprawek do twarzy i osobistego stylu polecamy kontakt z naszymi konsultantami, którzy dostępni są online oraz w naszych salonach stacjonarnych znajdujących się w największych polskich miastach.