Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 0

Okulary Helly Hansen

Okulary korekcyjne Helly Hansen

Marka Helly Hansen narodziła się w Norwegii jako producent wysoce nieprzemakalnej odzieży dla marynarzy. Pomimo tego, że firma przez dekady kojarzona była wyłącznie z ubraniami i akcesoriami mającymi zapewnić komfort żeglarzom, w późnych latach 90. XX wieku Helly Hansen zaczął zdobywać również popularność pośród młodzieży, dzięki czemu rozwinął również swoją ofertę o produkty sportowe oraz stworzone z myślą o życiu codziennym. Do tych ostatnich należą również dostępne w katalogach Aurum-Optics doskonałe oprawki korekcyjne, które łączą klasyczny styl z wysoką funkcjonalnością.

Estetyka…

Helly Hansen oferuje przede wszystkim klasyczny design okularów korekcyjnych, głównie metalowe oprawki kwadratowe i okrągłe. Nastawienie na tradycyjną estetykę sprawia, że ich modele bez wątpienia przypadną do gustu Klientom preferującym konwencjonalne wzorce w najlepszym wydaniu.

…i praktyczność

Okulary korekcyjne Helly Hansen to również najwyższy standard wykonania, osiągnięty poprzez wykorzystanie skrupulatnie dobranych materiałów. Marka wywodzi się w końcu z tradycji, która wymagała od niej spełnienia oczekiwań ludzi pracujących w najcięższych warunkach na globie – marynarzy z wód odległej północy, czy himalaistów. Nauka wyniesiona z ponad stuletniego doświadczenia przejawia się również w okularach, które choć niepozorne, pochwalić można za ogromną wytrzymałość. Dzięki temu doskonale sprawdzą się w życiu codziennym nawet najbardziej aktywnych Klientów – świetnie spełnią swoją funkcję jako okulary sportowe, do biegania lub innych ćwiczeń.

Oryginalne oprawki korekcyjne Helly Hansen w Aurum-Optics

Sklep internetowy oraz salony stacjonarne Aurum-Optics oferują wybór najlepszych, oryginalnych okularów korekcyjnych marki Helly Hansen. Klientom zastanawiającym się, jak odpowiednio dobrać oprawki do kształtu twarzy polecamy skorzystanie z porad naszych konsultantów. Ze stylistami można skontaktować się online lub w salonach znajdujących się w największych polskich miastach.