Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 6

Okulary Polaroid

Okulary korekcyjne Polaroid

W ubiegłym stuleciu zapewne trudno byłoby odnaleźć firmę równie rewolucyjną i konsekwentnie dążącą do przecierania nowych szlaków, co Polaroid – przedsiębiorstwo nazywane przez niektórych „Applem swoich czasów”. Ojciec marki Edwin Land wynalazł w roku 1929 pierwszy komercyjnie dostępny materiał polaryzacyjny, który wkrótce znalazł swoje zastosowanie w szerokiej linii zróżnicowanych produktów. Polaroid stworzył wkrótce pierwsze na rynku polaryzacyjne okulary przeciwsłoneczne, a niedługo później poszerzył swoją ofertę o innowacyjne aparaty błyskawiczne, które do dnia dzisiejszego znane są na ogół po prostu pod nazwą produkującej je firmy – jako polaroidy. Obecnie firma rozszerza swoją działalność i zawiera w swoich katalogach również kolekcję najwyższej jakości okularów korekcyjnych.

Okulary Polaroid – prostota stylu i klasyczny design

Oferta okularów korekcyjnych marki Polaroid odznacza się wysokim zróżnicowaniem klasycznych oprawek wykorzystujących najlepsze cechy tradycyjnego designu. W asortymencie odnajdziemy selekcję doskonałych okularów kwadratowych i okrągłych, a także damskie oprawki kocie. Dostępne modele z pewnością świetnie podkreślą indywidualne cechy fizjonomii noszącego oraz sprawdzą się jako bezpretensjonalny, casualowy dodatek do garderoby.

Okulary Polaroid – komfort i funkcjonalność

Zarówno okulary korekcyjne z tworzywa, jak i metalowe wykorzystują najwyższej jakości materiały, które sprawiają, że oprawki marki Polaroid odznaczają się wysokim poziomem wytrzymałości. Ponadto, dzięki skrupulatności designu można pochwalić je także za niezrównaną wygodę noszenia oraz komfort widzenia. Cechy te sprawiają, że oprawki korekcyjne Polaroid doskonale sprawdzą się jako praktyczne w życiu codziennym okulary do pracy, czytania oraz jazdy samochodem.

Okulary korekcyjne Polaroid – gwarancja oryginalności w Aurum-Optics

W sklepie internetowym oraz salonach stacjonarnych Aurum-Optics oferujemy wyłącznie w stu procentach oryginalne, objęte dwuletnią gwarancją okulary korekcyjne marki Polaroid. Osobom zastanawiającym się nad wyborem odpowiedniego modelu polecamy kontakt z naszymi stylistami, którzy służą pomocą zarówno w naszych salonach w największych miastach Polski, jak i online. Konsultanci pomogą Państwu w odpowiednim doborze okularów do kształtu twarzy oraz oryginalnego stylu i służą radą dotyczącą panującej mody oraz ostatnich trendów.