Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 26

  Okulary Tommy Hilfiger

  Okulary korekcyjne Tommy Hilfiger

  Marka Tommy’ego Hilfigera to już w zasadzie synonim amerykańskiego stylu. Od swoich początków w projektowaniu odzieży inspirowanej modą uniwersytecką, jej właściciel wybił się do świadomości masowej tworząc casualowe ubrania zjednujące sobie młodzież i subkultury muzyczne, a następnie rozszerzając swoją ofertę o produkty luksusowe. Obecnie Hilfiger jest zapewne jednym z najbardziej rozpoznawalnych nazwisk w międzynarodowym świecie mody, a jego charakterystyczne, trójkolorowe logo budzi automatyczne skojarzenia z prestiżowymi kolekcjami ciuchów i akcesoriów.

  Oprawki w klasycznym, amerykańskim stylu

  Podobnie jak inne produkty marki, również oferowane kolekcje modnych okularów korekcyjnych odnoszą się do tradycji amerykańskich trendów estetycznych. Casualowe oprawki Tommy’ego Hilfigera odzwierciedlają model nowojorskiego stylu, łączącego wysoki standard wykonania i dobry gust z przystępnością i swobodą. Szeroki wybór zróżnicowanych modeli oprawek korekcyjnych sprawia, że pośród oryginalnych projektów marki Hilfiger każdy Klient znajdzie coś dopasowanego do swoich preferencji oraz potrzeb. Propozycje z kolekcji Tommy’ego Hilfigera to przede wszystkim klasyczne oprawki kwadratowe i okrągłe, nabierające nowego wyrazu dzięki odważnemu zastosowaniu barw i materiałów. Pośród nich znajdziemy między innymi najwyższej jakości okulary metalowe i plastikowe, cechujące się wytrzymałością i trwałością, która pozwoli nam bez zmartwień korzystać z nich w życiu codziennym.

  Modna funkcjonalność

  Lekkość i wygoda oprawek korekcyjnych Tommy Hilfiger sprawia, że doskonale sprawdzą się w czynnościach z życia codziennego. Dzięki wysokiemu komfortowi widzenia, produkty marki spełnią swoją rolę jako okulary do pracy, czytania lub jazdy samochodem. Bez problemu zadowolą również bardziej aktywnych Klientów, którzy potrzebują okularów do biegania lub sportowych, które pozwolą im cieszyć się wysiłkiem fizycznym bez obaw o uszkodzenie albo zniszczenie oprawek.

  Szeroki wybór oryginalnych okularów Tommy Hilfiger w sklepach Aurum-Optics

  Sklep internetowy oraz salony Aurum-Optics oferują wyłącznie oryginalne, objęte gwarancją oprawki marki Tommy Hilfiger. Osobom poszukującym inspiracji polecamy kontakt z naszymi stylistami, którzy zawsze służą radą dotyczącą dopasowania okularów do kształtu twarzy oraz garderoby.