Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 11

Okulary Porsche

Okulary korekcyjne Porsche

Nazwa Porsche większości osób jednoznacznie kojarzy się ze światem niemieckiej motoryzacji – szczególnie imponującymi wizualnie projektami oraz wydajnymi samochodami wyścigowymi. Do dnia dzisiejszego marka rozwinęła jednak swoją działalność i obecnie produkuje także szereg kolekcji modowych oraz akcesoriów. Do tych ostatnich należą również wysokiej jakości okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne, które od lat zjednują sobie zwolenników pośród najbardziej wymagających klientów. W oprawkach Porsche mogliśmy zobaczyć gwiazdy pokroju Yoko Ono, Sióstr Kardiashan czy Blake Lively.

Ekskluzywny design i standard wykonania

Nic dziwnego, że produkty marki Porsche znalazły swoich fanów pośród celebrytów. Również oferowane przez firmę okulary korekcyjne odznaczają się tymi samymi cechami, które sprawiły, że słynne logo herbu z galopującym koniem stało się synonimem samochodów najwyższej jakości. Pośród modeli z katalogu Porsche znajdziemy tradycyjne okulary kwadratowe i prostokątne oraz okrągłe. Każde z nich odznaczają się dynamicznym, eleganckim kształtem, co sprawia, że doskonale sprawdzą się jako ekskluzywny dodatek do garderoby.

Wytrzymałość i komfort widzenia

Okulary korekcyjne marki Porsche produkowane są przy wykorzystaniu jedynie najwyższej jakości materiałów – tytanu i specjalnego tworzywa. Staranna selekcja najbardziej wytrzymałych elementów oraz skrupulatna konstrukcja sprawiają, że oprawki pochwalić można za niezrównaną wytrzymałość oraz wygodę noszenia. Sprawia to, że doskonale sprawdzą się nie tylko jako eleganckie akcesorium, ale również codzienne, praktyczne okulary do czytania czy jazdy samochodem.

Gwarancja oryginalności okularów korekcyjnych Porsche w Aurum-Optics

W sklepie internetowym oraz salonach stacjonarnych Aurum-Optics oferujemy wyłącznie oryginalne, objęte dwuletnią gwarancją oprawki korekcyjne marki Porsche. Klientom zastanawiającym się, jak odpowiednio dobrać okulary do kształtu twarzy lub osobistego stylu polecamy usługi naszych stylistów. Z konsultantami skontaktować można się zarówno online, jak i w jednym z naszych salonów znajdujących się na terenie całego kraju.