Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 0

Okulary Fendi

Okulary przeciwsłoneczne Fendi

Małżeństwo Adeli i Edoarda Fendich założyło firmę modową w roku 1925. Rok później otworzyli swój pierwszy butik. Przez długie lata ich marka specjalizowała się w projektowaniu futer oraz akcesoriów i dodatków skórzanych – przede wszystkim modnych torebek. Faktycznym przełomem dla włoskiego domu mody stał się jednak moment, w którym w zarządzanie firmą włączyła się piątka sióstr Fendi – córek założycieli, które pod okiem matki kontynuowały tradycję rodzinnej marki. To za ich czasów, w roku 1965, firma Fendi rozpoczęła długotrwałą i owocną współpracę z Karlem Lagerfeldem.  Utalentowany niemiecki projektant nie tylko na zawsze odmienił oblicze włoskiej marki, ale również stworzył logo, które do dnia dzisiejszego stanowi jej najbardziej rozpoznawalny symbol – słynne podwójne F. W latach 80. marka Fendi, dotychczas znana na rynku włoskim i europejskim, osiągnęła międzynarodowy sukces, stając się rozpoznawalnym producentem ekskluzywnej odzieży również na rynkach amerykańskim i azjatyckim. Włoski dom mody zachowuje ten status do dnia dzisiejszego. Być może najwyrazistszym symbolem globalnej ekspansji marki Fendi stał się słynny pokaz mody, jaki w 2007 przeprowadziła na Wielkim Murze Chińskim.

Ekskluzywne okulary przeciwsłoneczne włoskiej marki

W swojej blisko 100-letniej historii Fendi niezmiennie wzbudzało zachwyt dzięki kreacjom zwracającym uwagę lekkością, miękkością i uniwersalnością. Bogata historia innowacji, kreatywności oraz wykorzystania najlepszych materiałów znajduje swoje odzwierciedlenie również w oferowanych przez markę eleganckich okularach przeciwsłonecznych. W katalogu oprawek oferowanych przez markę Fendi znajdziemy zarówno okulary damskie, jak i męskie. Pośród nich dominują kształty kwadratowe i okrągłe, choć nie braknie również typowo damskich oprawek w stylu kocim oraz motylków. Szeroki wybór najwyższej jakości okularów przeciwsłonecznych sprawia, że w ofercie domu mody Fendi nawet najbardziej wymagający Klienci i Klientki znajdą coś, co spełni ich oczekiwania.

Modne i wygodne okulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne z oferty domu mody Fendi to jednak nie tylko wysoce elegancka warstwa estetyczna, ale również skrupulatny design oraz wykorzystanie najwyższej jakości materiałów. Dzięki nim oprawki włoskiej firmy wyróżniają się niezrównanym komfortem widzenia, wygodą noszenia oraz wytrzymałością. Okulary przeciwsłoneczne marki Fendi sprawdzą się zarówno, jako eleganckie akcesorium dopełniające modną codzienną lub biznesową stylizację, jak również jako praktyczna ochrona przez promieniami UV i przemęczeniem wzroku w słoneczne dni.

Oryginalne okulary przeciwsłoneczne Fendi w Aurum-Optics

W katalogach Aurum-Optics dostępnych w naszym sklepie internetowym oraz salonach stacjonarnych znajdujących się w największych miastach całej Polski oferujemy wybór najlepszych damskich i męskich okularów przeciwsłonecznych włoskiej marki Fendi. Wszystkie oprawki słynnego domu mody objęte są 2-letnią gwarancją producenta, która poświadcza ich 100% oryginalność. Wybór najlepiej dopasowanych okularów przeciwsłonecznych nie należy do najłatwiejszych. Dlatego Klientkom i Klientom mającym problem z podjęciem decyzji polecamy konsultacje z naszymi stylistami. Eksperci z naszych salonów doskonale znają ostatnie trendy i służą dobrą radą, która niewątpliwie okaże się pomocna podczas wyboru idealnie dobranego modelu okularów przeciwsłonecznych.