Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 0

Okulary Yves Saint Laurent

Okulary korekcyjne Yves Saint Laurent

Yves Saint Laurent jest uznawany za jednego z najbardziej rewolucyjnych projektantów mody XX wieku. Gdy młody innowator miał 17 lat, jego talent został doceniony przez Christiana Diora, który stał się jego nauczycielem i inspiracją. Po nagłej śmierci swojego mentora, Yves Saint Laurent stał się głównym projektantem domu mody Dior. Miał wówczas raptem 21 lat. Niedługo później, w roku 1962 założył własną markę, cenioną obecnie na całym świecie przede wszystkim dzięki innowacyjnym kreacjom stworzoną z myślą o kobietach. Następcy francuskiego mistrza do dnia dzisiejszego kontynuują tradycję jego twórczości.

Oryginalny styl w nowoczesnym wydaniu

Obecnie w bogatym katalogu marki Yves Saint Laurent odnajdziemy również najwyższej jakości okulary korekcyjne. Ich niepowtarzalny szyk odznacza się połączeniem ponadczasowego charakteru z nowoczesnym, współczesnym gustem. Pośród oferowanych modeli dominują oprawki w minimalistycznym stylu, które odznaczają się niezrównaną elegancją. Należą do nich przede wszystkim okulary kwadratowe i okrągłe, zarówno w wydaniu męskim, jak i damskim. Wysoka jakość wykonania oraz mistrzostwo estetyczne sprawią, że z pewnością przypadną one do gustu nawet najbardziej wymagającym Klientom i Klientkom.

Modne i wygodne

Okulary korekcyjne Yves Saint Laurent to nie tylko wyszukany styl i niepowtarzalna elegancja designu, ale również wykorzystanie najwyższej jakości materiałów oraz mistrzowski projekt. Sprawia to, że poza modnym wyglądem oprawki odznaczają się również komfortem widzenia oraz noszenia. Wraz z wysoką wytrzymałością sprawia to, że oferowane przez Yves Saint Laurent modele doskonale sprawdzą się jako praktyczne okulary do jazdy samochodem, czytania czy pracy przy komputerze.

Gwarancja oryginalności w Aurum-Optics

Wszystkie okulary korekcyjne Yves Saint Laurent dostępne w ofercie sklepu internetowego i salonów stacjonarnych Aurum-Optics są w 100% oryginalnymi modelami pochodzącymi od producenta. Objęte są również dwuletnią gwarancją, dzięki której nie będziemy musieli martwić się o uszkodzenia oprawek. Klientom i Klientkom zastanawiającym się, jak odpowiednio dobrać okulary do twarzy, polecamy kontakt z naszymi stylistami. Konsultanci doskonale znają ostatnie trendy i panującą modę oraz zawsze służą pomocą w podjęciu dobrej decyzji.