Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 5

Okulary Givenchy

Okulary korekcyjne Givenchy

Hubert de Givenchy – ojciec słynnej, francuskiej marki – rozpoczął swoją karierę w branży krawieckiej mając jedynie 18 lat. Zdobywał doświadczenie pod okiem utalentowanych artystów i szybko zyskał uznanie pośród lokalnych salonów. Swój dom mody otworzył w roku 1952, już jako poważany oraz wysoce ceniony projektant, choć miał raptem 25 lat. Jego kreacje haute couture stały się międzynarodowym fenomenem w latach 60, gdy zaczęły trafiać do rąk największych hollywoodzkich sław. Szczególną zwolenniczką francuskiego artysty stała się Audrey Hepburn, która w „Śniadaniu dla Tiffany’ego” wystąpiła w słynnej sukni Givenchy. Odważne tradycje założyciela domu mody, jego inspiracje światem sztuki i niepowtarzalny mariaż wysokiego stylu z awangardą, są do dnia dzisiejszego godnie kontynuowane przez kolejnych następców.

Paryski szyk i autorskie innowacje

Obecnie oprócz projektów krawieckich, katalog marki uwzględnia również szeroki wybór ekskluzywnych okularów korekcyjnych. Odznaczają się one tymi samymi cechami, co suknie wieczorowe i perfumy, które zadecydowały o niesłabnącej popularności marki i jej międzynarodowych sukcesach Również oprawki Givenchy charakteryzują się odważnym, klasycznym szykiem w stylu francuskim, który zyskuje zupełnie nową jakość dzięki wykorzystaniu nowatorskich rozwiązań. Pośród dostępnych w ofercie modeli odnajdziemy tradycyjne okulary kwadratowe oraz okrągłe oprawki. Nie zabraknie również damskich okularów w stylu kocim i motylków, czy ponadczasowych okularów pilotek w stylu Aviator.

Styl i funkcjonalność

Okulary korekcyjne marki Givenchy to nie tylko luksusowe akcesorium, które doskonale dopełni naszą codzienną garderobę oraz podkreśli indywidualny charakter noszącego. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości tworzyw sztucznych i metalowych materiałów oraz skrupulatnemu procesowi produkcji prowadzanemu przez ekspertów z branży optycznej, oprawki wyróżniają się również niezrównaną wytrzymałością oraz komfortem noszenia. Dzięki temu doskonale sprawdzą się także jako codzienne oprawki do czytania, pracy przy komputerze czy jazdy samochodem.

Gwarancja oryginalności w Aurum-Optics

Wszystkie okulary korekcyjne marki Givenchy dostępne w sklepie internetowym oraz salonach Aurum-Optics są w 100% oryginalnymi modelami producenta, objętymi dwuletnią gwarancją. Naszym Klientom i Klientkom zastanawiającym się, jak odpowiednio dobrać oprawki do osobistego stylu lub kształtu twarzy, polecamy kontakt z naszymi stylistami. Konsultanci zawsze służą dobrą radą dotyczącą panujących trendów oraz oferują swoją pomoc w podjęciu decyzji.