Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj

Cieniowanie

Fotochromy

Polaryzacja

Powłoka lustrzana (lustrzanki)

Zastosuj

Kolor soczewki

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 1

Okulary Marc Jacobs

Okulary przeciwsłoneczne Marc Jacobs

Nazwisko Marca Jacobsa z pewnością znane jest już nie tylko tym, którzy interesują się modą oraz poszukiwaniami eleganckich rozwiązań. Słynny amerykański projektant zaistniał w bardzo młodym wieku – swoje pierwsze sukcesy odnosił jeszcze podczas studiów, kiedy zdobywał już prestiżowe nagrody za swoje kreacje. Dom mody sygnowany swoim własnym nazwiskiem założył w roku 1986. Miał wówczas 23 lata. Marc Jacobs wypracował oryginalną, niepowtarzalną estetykę, która charakteryzuje się bezkompromisowym połączeniem mody miejskiej, inspiracji zaczerpniętych ze stylu retro oraz rozwiązań znanych z luksusowych kreacji haute couture. Jednym z symboli sukcesu tej metody stała się słynna kolekcja zainspirowana subkulturą grunge, która ugruntowała popularność amerykańskiego projektanta. Marc Jacobs zjednał sobie jednak szacunek nie tylko dzięki swoim odniesieniom do kultury popularnej i estetyki młodzieżowej, ale również kunsztowi i projektanckiej maestrii, które zapewniły mu między innymi wieloletnie stanowisko dyrektora kreatywnego francuskiej marki Louis Vuitton.

Okulary w luksusowym stylu

Selekcji damskich i męskich okularów przeciwsłonecznych spod szyldu marki Marca Jacobsa znacznie bliżej do ekskluzywnych kreacji opracowywanych na potrzeby Louis Vuittona. Oprawki – pośród których znajdziemy zarówno tradycyjne modele kwadratowe i okrągłe, jak również ponadczasowe pilotki i damskie okulary w stylu kocim – cechują się niezrównanym luksusem i kunsztownym wykonaniem. Dzięki nim doskonale sprawdzą się jako modny dodatek, który doskonale dopełni codzienną, biznesową czy elegancką stylizację. Pośród bogatej selekcji ekskluzywnych okularów przeciwsłonecznych wszyscy, nawet najbardziej wymagający Klienci i Klientki znajdą coś, co spełni ich oczekiwania.

Modne i wygodne okulary przeciwsłoneczne

Wybierając okulary przeciwsłoneczne powinno zwracać się uwagę nie tylko na ich elegancję oraz dopasowanie estetyczne, ale także na standard wykonania, wygodę oraz trwałość. Producenci marki Marca Jacobsa doskonale zdają sobie z tego sprawę. Oferowane przez nich oprawki charakteryzują się skrupulatnym designem oraz powstają przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu odznaczają się niezrównanym komfortem noszenia i widzenia oraz wytrzymałością. Bez problemu sprawdzą się więc jako codzienna, praktyczna ochrona przed promieniami UV oraz przemęczeniem wzroku w słoneczne dni.

Oryginalne okulary przeciwsłoneczne Marca Jacobsa w Aurum-Optics

Wszystkie modele eleganckich, damskich i męskich okularów przeciwsłonecznych amerykańskiego projektanta Marca Jacobsa dostępne w ofercie sklepu internetowego oraz salonów stacjonarnych Aurum-Optics są w 100% oryginalnymi oprawkami z 2-letnią gwarancją ich producenta. Klientom i Klientkom poszukującym idealnie dobranych oprawek polecamy konsultacje z naszymi stylistami. Eksperci doskonale znają panujące trendy i zawsze służą dobrą radą, która może okazać się nieoceniona podczas poszukiwania pasującego modelu okularów przeciwsłonecznych.