Wczytuję dane...

Hello, Rzeszów! NOWY Salon Optyczny Aurum Optics w Rzeszowie

Optyk Rzeszów otwarcie salonu optycznego

Otwieramy się na Rzeszów! Nowy salon Aurum Optics w Rzeszowie zostanie otwarty od 14 października 2023 roku. Będzie mieścił się pod adresem ul. 3 Maja 11 w centrum miasta.

To już siedemnasty butik optyczny sieci Aurum Optics. Szeroka oferta i atrakcyjne ceny teraz będą dostępne w Rzeszowie. W czasie otwarcia w butiku przewidziane są niespodzianki i specjalna oferta dla klientów, w tym bezpłatne badania wzroku.

Okulary przeciwsłoneczne prestiżowych marek w okazyjnych cenach, gwarancja i plan serwisowy

Aurum Optics w Rzeszowie to nowa okazja, aby przymierzyć i kupić wymarzone okulary takich marek, jak: Ray-Ban, Prada, Versace, Persol, Dolce & Gabbana oraz sportowej marki Oakley w jeszcze lepszych cenach.

Nasi Klienci z Rzeszowa mogą już przebierać w tysiącach modeli wybranych marek okularów na stronie internetowej aurum-optics.pl i przymierzyć je online. Wybrane okulary mogą zamówić do domu lub bez żadnych opłat zamówić do salonu celem ostatecznej przymiarki. Wszystkie okulary zakupione w Aurum Optics objęte są gwarancją. Wyjątkową ofertą Aurum Optics jest dodatkowa ochrona serwisowa okularów - oferowane są pakiety ochronne dla okularów pod nazwą Plany Serwisowe. Aurum Optics to wyjątkowa gratka dla mieszkańców Rzeszowa już od 14 października 2023 roku.

Promocje i wiele więcej

Cyklicznie prowadzone w Aurum Optics akcje promocyjne pozwalają zdobyć markowe okulary w świetnych cenach, ale dają też i przede wszystkim możliwość zadbania o wzrok. Promocje dają szansę przeprowadzania okresowych lub kontrolnych badań wzroku. Wizyta w Aurum Optics to możliwość konsultacji ze specjalistami od ochrony wzroku i ze stylistami pomagającymi dobrać odpowiedni kształt i rodzaj okularów. To wszystko bez opłat lub w bardzo atrakcyjnych cenach.

Badanie wzroku bezpłatnie? Tylko w Aurum Optics!

Salon optyczny Aurum Optics oferuje cyklicznie swoim Klientom możliwość skorzystania z bezpłatnego badania wzroku. W zakres oferowanych usług wchodzi pełne badanie pod kątem wad refrakcji, spersonalizowana diagnostyka starczowzroczności lub problemów z akomodacją, badanie przeznaczone dla osób noszących lub chcących nosić soczewki kontaktowe a także specjalistyczne badania dla osób w wieku 40+.

W Aurum Optics można też zadbać o najmłodszych okularników – salon i sklep internetowy oferują szeroką gamę produktów dziecięcych JUNIOR, jak również specjalistyczną opiekę okulistów dla najmłodszych.

Rezerwacji na badanie można dokonać na stronie internetowej Aurum Optics: aurum-optics.pl/zarezerwuj-wizyte lub telefonicznie pod numerem infolinii 888 05 06 07. Aurum Optics to Ekspert Dobrego Widzenia.

Badania wzroku w Aurum Optics

Aurum-Optics – Ekspert Dobrego Widzenia

Aurum Optics oferuje najlepsze ceny oryginalnych okularów znanych i popularnych marek: Ray-Ban, Prada, Versace, Oakley, Vogue, Miu Miu, Tom Ford oraz wielu innych. Aurum Optics to oferta okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych, najlepsze soczewki okularowe na rynku oraz specjalistyczne rozwiązania - okulary progresywne czy przeciwsłoneczne okulary z korekcją (Sun RX).

Aurum Optics to polska sieć salonów optycznych oferująca szeroki wybór okularów, ale także jeden z największych sklepów internetowych z okularami w Polsce. Połączenie oferty online i salonów stacjonarnych to najbogatsza oferta okularów, kontakt ze specjalistami a także unikalne usługi, jak stylista okularowy czy optyk online. W salonach stacjonarnych można wykonać: badania pod kątem sprawdzenia wad wzroku, okresowe badanie kontrolne (klienci Aurum Optics bezpłatnie), badania specjalistyczne (badania pod soczewki kontaktowe czy pod okulary progresywne), jak również skorzystać z porad stylistów przy doborze okularów. W wybranych salonach dostępne są także konsultacje okulistyczne dla dorosłych i dzieci.