Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Kolor soczewki

Zastosuj

Cieniowanie

Fotochromy

Polaryzacja

Powłoka lustrzana (lustrzanki)

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 52

  Okulary Celine

  Celine – paryski szyk w najlepszym wydaniu

  Gdy w roku 1945 Céline Vipiana otwierała wraz ze swoim mężem pierwsze salony odzieżowe zapewne żadne z nich nie spodziewało się, w jakim kierunku potoczy się ich kariera. Na początku ich działalność koncentrowała się w końcu wyłącznie na sprzedaży szytych na zamówienie bucików dla dzieci. Przełom nastąpił dopiero dużo później, w roku 1960, kiedy założycielka zdecydowała się na zmianę profilu swojej firmy. Wtedy to buty dla urwisów ustąpiły miejsca pierwszym kolekcjom prêt-à-porter, które szybko zyskały pogłos na lokalnym rynku. Jej kreacje wyróżniały się prostotą, minimalizmem oraz wygodą czerpiącą z mody sportowej. Do codziennej damskiej odzieży wkrótce dołączyły również buty (tym razem dla nieco starszych klientów), perfumy oraz dobra skórzane, jak torby, rękawiczki i paski. W latach 70. XX wieku marka Celine osiągnęła w końcu międzynarodowy sukces. Do salonów europejskich zaczęły niedługo dołączać również te otwarte w Stanach Zjednoczonych i na Dalekim Wschodzie. Dom mody, kontynuuje swoją działalność do dnia dzisiejszego. Do utalentowanych projektantów, którzy pełnili w nim funkcję dyrektorów kreatywnych należeli między innymi Michael Kors, Phoebe Philo oraz oryginalny twórca Hedi Slimane.

  Z francuskich bulwarów do świata optyki

  W dniu dzisiejszym marka Celine to jednak nie tylko odzież damska i akcesoria skórzane, ale również eleganckie okulary korekcyjne i stylowe okulary przeciwsłoneczne. Wszystkie spośród modeli oprawek dostępnych w ofercie francuskiego domu mody charakteryzują się tymi samymi cechami, które zadecydowały o międzynarodowym sukcesie marki. Również one zwracają uwagę klasyczną, skromną elegancją, która przyciąga spojrzenie mimo swojego niepozornego charakteru. W ofercie modeli znajdziecie zarówno tradycyjne oprawki kwadratowe i okrągłe, jak również typowo damskie  okulary w stylu kocim oraz motylki. Nie braknie również ekskluzywnych pilotek. Bogactwo kolekcji Celine sprawia, że nawet najbardziej wymagające Klientki odnajdą w nich coś, co spełni ich wszystkie oczekiwania.

  Styl i techniczna precyzja

  Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne z oferty Celine to jednak nie tylko bogactwo estetyczne, ale również najwyższy standard wykonania. Projektanci francuskiego domu mody doskonale zdają sobie sprawę z tego, że codzienne oprawki muszą nie tylko dobrze wyglądać, ale również być wygodne i wytrzymałe. Dlatego okulary dostępne w katalogach marki powstają w oparciu o skrupulatny projekt, przy wykorzystaniu jedynie najlepszych elementów tworzywowych oraz metalowych. Sprawia to, że modele korekcyjne doskonale sprawdzą się na co dzień, jako praktyczne okulary do czytania, jazdy samochodem czy pracy przy komputerze. Z kolei okulary przeciwsłoneczne zapewnią najlepszą ochronę przed promieniami UV oraz uczuciem zmęczonych oczu.

  Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne marki Celine w Aurum-Optics

  W sklepie internetowym i salonach stacjonarnych Aurum-Optics znajdziecie wyłącznie w 100% oryginalne modele okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych z oferty francuskiego domu mody Celine. Wszystkie oprawki paryskiego projektanta objęte są 2-letnią gwarancją producencką, która uprawnia do skorzystania z nieodpłatnej usługi serwisowej w przypadku powstania uszkodzeń lub złamań. Naszym Klientom oferujemy również skorzystanie z konsultacji z profesjonalnym stylistą, która może okazać się pomocna podczas dokonywania wyboru okularów.