Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 20

Okulary Fendi

Fendi – dzieje rodziny, która zmieniła oblicze światowej mody

Dom mody Fendi został założony w Rzymie, w roku 1925. Małżeństwo Adele i Edoardo Fendi otworzyło swój pierwszy butik rok później i od tamtego czasu rozpoczęło budowę fundamentów historii, która złotymi zgłoskami zapisała się w świecie mody. Produkcja akcesoriów skórzanych oraz futrzanych szybko przysporzyła marce lokalnej popularności. Architektami międzynarodowego sukcesu stało się jednak pięć sióstr Fendi, które pod okiem matki objęły zwierzchnictwo nad biznesem zapoczątkowanym przez ich rodziców. Prawdziwym przełomem okazało się nawiązanie współpracy z cenionym, niemieckim projektantem Karlem Lagerfeldem, który nie tylko wzniósł projekty Fendi na nowe szczyty, ale zaprojektował również słynne logo marki, składające się z dwóch liter F. Dom mody wszedł w dwudziesty pierwszy wiek wraz z popularnym projektem torebki Baguette, która szybko przysporzyła europejskim projektantom sukces pośród międzynarodowych sław, jak Madonna, Julia Roberts, Naomi Campbell czy Gwyneth Paltrow. Jeśli pośród wszystkich inicjatyw podjętych przez dom Fendi mielibyśmy wskazać ten, który najlepiej podkreśla ich obecny status, na pewno wskazalibyśmy słynny pokaz mody, który odbył się na Wielkim Murze Chińskim. Czy „widoczny z kosmosu” wybieg nie sprawił, że włoska marka jako pierwsza może faktycznie pochwalić się galaktycznym sukcesem?

Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne Fendi

Wraz z rozwojem oferty marki, w katalogu Fendi znalazła się również zróżnicowana selekcja akcesoriów, do których należą również najmodniejsze okulary korekcyjne oraz eleganckie okulary przeciwsłoneczne. Oprawki domu mody, podobnie jak produkty krawieckie, charakteryzują się maestrią wykonania. Widzimy ją na pierwszy rzut oka w doskonałych designach luksusowych okularów Fendi. Pośród szerokiego wyboru oferowanych oprawek znajdziemy klasyczne okulary kwadratowe i okrągłe oraz bardziej wyraziste okulary pilotki i o kocim kształcie. Zróżnicowanie modeli Fendi sprawia, że pośród nich każdy odnajdzie coś dopasowanego do swoich potrzeb oraz indywidualnego stylu.

Moda i funkcjonalność

Projektanci i projektantki domu Fendi doskonale zdają sobie sprawę z tego, że ekskluzywny wygląd okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych to jedynie pierwszy krok do sukcesu. Dobre oprawki powinny również odznaczać się wysokim standardem wykonania oraz wykorzystaniem najwyższej jakości tworzyw i metali. Dzięki temu modele Fendi charakteryzują się również niespotykanym poziomem wygody oraz wytrzymałości, co sprawia, że doskonale sprawdzą się również jako najwyższej jakości, praktyczne okulary do jazdy samochodem, pracy przy komputerze czy czytania.

Okulary Fendi w Aurum-Optics

W sklepach Aurum-Optics oferujemy szeroki wybór najlepszych, objętych dwuletnią gwarancją okularów marki Fendi. Klientom oraz Klientkom zastanawiającym się nad odpowiednim doborem oprawek polecamy kontakt z naszymi stylistami. Konsultanci zawsze służą dobrą radą dotyczącą odpowiedniego doboru okularów do kształtu twarzy czy indywidualnej mody.