Wczytuję dane...
1-4 lata
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Kolor soczewki

Zastosuj
Zastosuj

Cieniowanie

Fotochromy

Polaryzacja

Powłoka lustrzana (lustrzanki)

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 74

  Okulary 1-4 lata

  Okulary korekcyjne dla najmłodszych

  Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak duże trudności może sprawić odnalezienie okularów korekcyjnych dla dzieci w okresie poniemowlęcym. W tym wieku nasze pociechy mają jeszcze szczególne potrzeby, o których trzeba pomyśleć podczas doboru odpowiednich oprawek. Szczęśliwie, w sklepach Aurum-Optics oferujemy również wybór wysokiej jakości okularów przeznaczonych dla dzieci w wieku od 1 roku do 4 lat.

  Z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie

  Oferta dla najmłodszych chłopców i dziewczynek to przede wszystkim specjalne okulary korekcyjne produkowane przez włoską firmę Miraflex oraz niemieckie przedsiębiorstwo Milo & Me. Modele tych marek to specjalne oprawki, które zapewnią dzieciom 100% bezpieczeństwa dzięki specjalnemu projektowi. Uwzględnia on elastyczne zauszniki, dopasowujący się do twarzy dziecka nosek, elastyczną gumkę pozwalającą okularom utrzymać się na głowie oraz wykorzystanie miękkich, hipoalergicznych materiałów i brak metalowych części. Wszystko to sprawia, że oprawki nie zagrożą zdrowiu dziecka, a same nie ulegną zniszczeniu. Dostępne w katalogu okulary dla dzieci to doskonały wybór dla rodziców chcących zapewnić swoim maluchom wygodę i bezpieczeństwo.

  Aurum-Optics – dwuletnia gwarancja producencka

  Wszystkie okulary Junior dostępne w ofercie sklepu internetowego i salonów Aurum-Optics objęte są ważną przez 2 lata gwarancją producencką, która zaświadcza o oryginalności oprawek oraz uprawnia do skorzystania z darmowej usługi serwisowej w przypadku ich uszkodzenia.