Wczytuję dane...
5-7 lat
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Kolor soczewki

Zastosuj

Cieniowanie

Fotochromy

Polaryzacja

Powłoka lustrzana (lustrzanki)

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 103

  Okulary 5-7 lat

  Oprawki dla przedszkolaków

  Nikogo nie zdziwi stwierdzenie, że dzieci w wieku przedszkolnym mają nieco inne wymagania, niż dorośli. Pamiętają o tym również producenci okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych, którzy w swoich ofertach uwzględniają oprawki stworzone specjalnie z myślą o latoroślach między 5 a 7 rokiem życia. Tego typu specjalistyczne oprawki znajdziecie również w ofercie sklepów Aurum-Optics.

  Funkcjonalne okulary dla przedszkolaków

  Wiek przedszkolny to moment, w którym dzieci stają się coraz bardziej aktywne – harcują z kolegami, zaczynają uprawiać sporty i dokazywać. Doskonale zdają sobie z tego sprawę producenci okularów Junior, które charakteryzują się szczególną wygodą i wytrzymałością. Pozwala to chłopcom i dziewczętom wykorzystywać oprawki podczas codziennych aktywności, gier i zabaw. Okulary marek Miraflex oraz Milo & Me odznaczają się wysoką wytrzymałością osiągniętą dzięki zastosowaniu elastycznego i miękkiego tworzywa bez metalowych elementów. Dzięki temu oprawki pozostają w pełni bezpieczne dla dziecka oraz nie ulegają uszkodzeniom. Materiał używany przez firmy jest również hipoalergiczny, a więc nie powoduje reakcji alergicznych i nie będzie stanowił zagrożenia dla zdrowia pociechy. Wybierając okulary z tej kategorii możemy mieć pewność, że decydujemy się na oprawki dostosowane do potrzeb naszego dziecka.

  Gwarancja producencka w Aurum-Optics

  Wszystkie okulary z oferty Junior dostępne w sklepie internetowym oraz salonach stacjonarnych Aurum-Optics objęte są dwuletnią gwarancją producencką, którą zaświadcza o ich oryginalności i uprawnia do skorzystania z darmowej usługi serwisowej w przypadku uszkodzenia oprawek.