Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 17

Okulary Christian Dior

Damskie okulary korekcyjne Christian Dior

Moda francuska od zawsze odznaczała się prestiżem i doskonałością. Jednym z dowodów potwierdzającym trafność tego skojarzenia jest bez wątpienia ceniona marka Dior, która od lat 40. świeci międzynarodowe sukcesy. W swoim kompletowanym od dekad katalogu produktów, dom mody Christian Dior zawiera także bogatą ofertę niepospolitych oprawek korekcyjnych dla kobiet, które zakupić możemy na stronie internetowej oraz w salonach Aurum-Optics.

Luksus z myślą o Tobie

W ofercie marki Dior odnajdziemy cały szereg okularów korekcyjnych o oryginalnych kształtach i designach. Od klasycznych, kwadratowych oprawek dla Pań, które cenią sobie połączenie elegancji z prostotą, przez podkreślające kobiecość okulary kocie, po niezwykle popularne pilotki w specjalnie pozłacanych modelach. Szeroka selekcja damskich okularów sprawia, że każda z Pań odnajdzie w ofercie okulary korekcyjne dopasowane do swoich potrzeb, nie zatracając jednocześnie swojego indywidualizmu.

Mariaż bogactwa i praktyczności

Okulary Christian Dior to nie tylko akcesoria dla eleganckich kobiet, ale również wysoki standard wykonania oraz wykorzystanych materiałów. Wysoka trwałość okularów korekcyjnych Dior sprawi, że Panie bez najmniejszych obaw będą mogły przykuwać wzrok również w ramach prozy codzienności. Niezależnie, czy potrzebujemy okularów na wybieg mody, czy do pracy, komputera lub jazdy samochodem – okulary marki Dior sprawdzą się doskonale w każdych okolicznościach.

Oryginalne oprawki Dior w ofercie Aurum-Optics

Zarówno sklep internetowy, jak i salony Aurum-Optics gwarantują oryginalność oferowanych produktów marki Dior. Kobietom poszukującym dodatkowej porady polecamy usługi naszego stylisty online lub wizytę w jednym z naszych stacjonarnych salonów optycznych, znajdujących się w największych polskich miastach. Nasi konsultanci pomogą dobrać odpowiednie okulary do kształtu twarzy i zawsze służą radą odnośnie panujących trendów oraz ostatniej mody.