Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 42

  Okulary Max Mara

  Damskie okulary korekcyjne Max Mara

  Max Mara to jeden z synonimów doskonałego, włoskiego stylu. Od samych swoich początków w latach 50. dom mody koncentrował się na eksponowaniu wyrazistego stylu. W trakcie długich, wypełnionych sukcesami dekad, z Max Marą współpracowali najwięksi spośród europejskich projektantów – od Karla Lagerfelda po Domenico Dolce i Stefano Gabbanę. Obecnie marka wykracza poza ofertę luksusowego krawiectwa i zawiera w swoich katalogach również kolekcje ekskluzywnych akcesoriów, w skład których wchodzą również doskonałej jakości okulary korekcyjne.

  Moda europejska na światowym poziomie

  Damskie oprawki korekcyjne Max Mara odznaczają się tymi samymi cechami, które lata temu zadecydowały o ich spektakularnym sukcesie w świecie haute couture. Oferta okularów domu mody odznacza się niezrównanym bogactwem stylu i unikalnymi designami. W katalogu firmy Aurum-Optics znajdziemy wybór najlepszych modeli okularów Max Mary. Pośród dostępnych produktów uwagę zwracają charakterystyczne, podkreślające kobiecą osobowość okulary kocie i motylki. Zwolenniczki bardziej tradycyjnych rozwiązań z pewnością docenią modny, klasyczny szyk, jakim charakteryzują się oprawki kwadratowe, prostokątne i okrągłe.

  Najwyższy standard wykonania i wygody

  Max Mara to nie tylko szyk rodem z czerwonych dywanów, ale również wykorzystanie najwyższej jakości materiałów. Dzięki dokładnej selekcji najlepszych tworzyw i metali oraz skrupulatnemu wykonaniu elementów, damskie okulary korekcyjne Max Mara odznaczają się bezkonkurencyjną wytrzymałością i niezrównanym komfortem widzenia. Wygoda i odporność na uszkodzenia sprawiają, że oprawki doskonale sprawdzą się w codziennych sytuacjach, jako praktyczne okulary do pracy, czytania czy jazdy samochodem.

  Gwarancja oryginalności okularów Max Mara w Aurum-Optics

  W sklepie internetowym oraz salonach Aurum-Optics gwarantujemy oryginalność oferowanych przez nas okularów korekcyjnych marki Max Mara. Paniom zastanawiającym się nad dobrym wyborem oprawek polecamy zgłoszenie się po poradę do naszych stylistami. Nasi konsultanci, z którymi można skontaktować się online lub w jednym z salonów stacjonarnych Aurum-Optics, zawsze służą radą dotyczącą odpowiedniego dopasowania okularów do twarzy, obecnej mody lub indywidualnego stylu.