Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 0

Okulary Max Mara

Damskie okulary korekcyjne Max Mara

Max Mara to jeden z synonimów doskonałego, włoskiego stylu. Od samych swoich początków w latach 50. dom mody koncentrował się na eksponowaniu wyrazistego stylu. W trakcie długich, wypełnionych sukcesami dekad, z Max Marą współpracowali najwięksi spośród europejskich projektantów – od Karla Lagerfelda po Domenico Dolce i Stefano Gabbanę. Obecnie marka wykracza poza ofertę luksusowego krawiectwa i zawiera w swoich katalogach również kolekcje ekskluzywnych akcesoriów, w skład których wchodzą również doskonałej jakości okulary korekcyjne.

Moda europejska na światowym poziomie

Damskie oprawki korekcyjne Max Mara odznaczają się tymi samymi cechami, które lata temu zadecydowały o spektakularnym sukcesie w świecie haute couture. Oferta okularów domu mody odznacza się niezrównanym bogactwem stylu i unikalnymi designami. W katalogu firmy Aurum-Optics znajdziemy wybór najlepszych, staranie wyselekcjonowanych modeli okularów Max Mary. Pośród dostępnych produktów uwagę zwracają charakterystyczne, podkreślające kobiecą osobowość okulary kocie i motylki. Zwolenniczki bardziej tradycyjnych rozwiązań z pewnością docenią modny, klasyczny szyk, jakim charakteryzują się oprawki kwadratowe, prostokątne i okrągłe

W katalogu okularów korekcyjnych Max Mara przeważają opływowe kształty, obok których występują klasyczne, ostrzej cięte oprawki. Mieszczą się tu zarówno modele cieńsze, jak i grubsze, które można z łatwością dobrać do gustu oraz indywidualnych cech urody każdej kobiety. Wśród korekcyjnych okularów Max Mara zachwyca także duża dostępność kolorów z puli stonowanych i naturalnych. Prym wiedzie czerń, brąz i różowe złoto. Znajdują się tu również oprawki z dodatkowymi zdobieniami, np. w postaci cętek obecnych w całej oprawki lub tylko części zausznej. Dzięki temu wśród zebranych w tym miejscu okularów korekcyjnych wymarzoną parę znajduje wielbicielka minimalistycznych form i zwolenniczka ekstrawaganckich nut w prostej oprawie. 

Najwyższy standard wykonania i wygody

Max Mara to nie tylko szyk rodem z czerwonych dywanów, ale również wykorzystanie najwyższej jakości materiałów. Dzięki dokładnej selekcji najlepszych tworzyw sztucznych i metali oraz skrupulatnemu wykonaniu elementów damskie okulary korekcyjne Max Mara odznaczają się bezkonkurencyjną wytrzymałością i niezrównanym komfortem widzenia. Wygoda i odporność na uszkodzenia sprawiają, że oprawki doskonale sprawdzą się w codziennych sytuacjach, jako praktyczne okulary do pracy, czytania czy jazdy samochodem, a także do nieprzerwanego noszenia przez cały dzień, jeśli właśnie takiej korekcji wymaga posiadana wada wzroku. Okulary te posłużą przez więcej niż jeden sezon, zawsze oferując maksymalną wygodę. Korekcja widzenia z okularami Max Mara to czysta przyjemność i satysfakcja!

Okulary korekcyjne Max Mara – dla wymagających kobiet

Dom mody Max Mara kieruje swoje okulary korekcyjne do wymagających pań, poszukujących stylowych i niezawodnych oprawek. Niezależnie od wieku. Po okulary te sięgają więc zarówno młodsze, jak i starsze kobiety, z powodzeniem dopasowując kształt, kolor i rozmiar oprawy do swoich aktualnych potrzeb i gustu. Wyraziste okulary korekcyjne, częściowo pełniące rolę podobną do biżuterii? Jak najbardziej! Klasyczne oprawki, które może nie wyróżnią się z tłumu, ale za to zagwarantują doskonały komfort i pewność siebie? Oczywiście! Okulary damskie korekcyjne Max Mara to jakość z najwyższej półki!

Gwarancja oryginalności okularów Max Mara w Aurum-Optics

W sklepie internetowym oraz salonach Aurum-Optics oferujemy kilkadziesiąt pięknych i wyjątkowych modeli okularów korekcyjnych Max Mara. Jednocześnie gwarantujemy ich oryginalność; to, że pochodzą prosto z katalogu tego renomowanego producenta i domu mody. Panie, które już wiedzą, w jakich oprawkach czują się i wyglądają najlepiej, polecamy skorzystanie z oferty naszego sklepu internetowego. Z kolei paniom preferującym tradycyjny wybór okularów zalecamy zgłoszenie się po poradę u naszego stylisty. To profesjonalny doradca, z którym można skontaktować się online lub w jednym z salonów stacjonarnych Aurum-Optics. Zawsze służy radą dotyczącą odpowiedniego dopasowania okularów do twarzy, obecnej mody lub indywidualnego stylu.