Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 5

Okulary Moncler

Okulary korekcyjne Moncler

Marka Moncler narodziła się w Alpach Francuskich, gdzie od samych swoich początków zajmowała się projektowaniem ubioru oraz akcesoriów dla ludzi parających się wspinaczką wysokogórską. Produkty firmy szybko zostały docenione za swoją jakość i niedługo zaczęły towarzyszyć ekspedycjom zdobywającym najwyższe szczyty świata. Obecnie oferta Moncler zawiera nie tylko kurtki dla alpinistów i himalaistów, ale również katalog akcesoriów praktycznych w życiu codziennym. Należą do nich między innymi doskonałej jakości okulary korekcyjne.

Praktyczne oprawki korekcyjne z myślą o aktywnych

Tradycja firmy Moncler decyduje o tym, że również ich okulary korekcyjne odznaczają się najwyższym poziomem wytrzymałości oraz wygody. Wykorzystanie najlepszej jakości materiałów gwarantuje oprawkom niezrównaną trwałość i komfort widzenia, dzięki czemu doskonale sprawdzą się jako wybór dla osób wiodących aktywny tryb życia. Ich uniwersalny charakter sprawia ponadto, że oprawki korekcyjne Moncler nadają się nie tylko, jako okulary sportowe lub do ćwiczeń, ale również codzienne okulary do pracy, jazdy samochodem czy czytania.

Klasyczny design w najlepszym wydaniu

Firma Moncler troszczy się nie tylko o praktyczną stronę swoich produktów, ale również ich estetykę. Designy okularów korekcyjnych marki wykorzystują tradycyjne kształty, które swoją bezpretensjonalnością na pewno zjednają sobie zwolenników eleganckiej prostoty i stylistyki vintage. W katalogach Moncler znajdziemy więc przede wszystkim okulary kwadratowe oraz okrągłe, choć nie zabraknie w niej także oprawek pilotek i motylków.

Gwarancja oryginalności okularów Moncler w Aurum-Optics

W ofercie sklepu internetowego oraz salonów stacjonarnych Aurum-Optics znajdą Państwo wyłącznie oryginalne, objęte gwarancją okulary korekcyjne marki Moncler. Klientom, którzy wciąż wahają się w kwestii wyboru oprawek polecamy kontakt z naszymi stylistami, którzy służą pomocą online oraz w naszych salonach. Konsultanci podpowiedzą, jak dobrze dobrać okulary do kształtu twarzy oraz służą radą dotyczącą ostatniej mody i trendów.