Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 186

  Okulary Persol®

  Okulary Korekcyjne Damskie Persol®

  U samych początków swojej kariery, ojciec marki Persol® – Giuseppe Ratti wsławił się produkując niesamowicie funkcjonalne okulary przeciwsłoneczne na użytek lotników biorących udział w I Wojnie Światowej. Z czasem ich projekt zyskał popularność i zaczął być wykorzystywany przez wojskowych, kierowców rajdowych oraz alpinistów z całego świata. Ogromny sukces Rattiego pozwolił mu rozszerzyć swoją działalność poprzez promocję oprawek skierowanych do ludzi poszukujących modnych akcesoriów. W latach 60. okulary marki Persol® zdobyły uznanie gwiazd Hollywoodu oraz kina europejskiego, z czasem stając się nieodłącznymi atrybutami Steve’a McQueena oraz Marcello Mastroianniego. Choć włoska marka Persol® zdobyła popularność przede wszystkim dzięki swoim cenionym na całym świecie okularom przeciwsłonecznym, dziś w równym stopniu szanowna jest za swoje doskonałej jakości oprawki korekcyjne.

  Techniczna doskonałość…

  Okulary marki Rattiego od ponad stulecia zdobią twarze najbardziej wymagających klientek na całym świecie. Bez wątpienia, w ogromnym stopniu zadecydowała o tym uwarunkowana historią marki funkcjonalność. Okulary korekcyjne Persol® produkowane są przy użyciu najwyższej jakości, oryginalnych materiałów – metalowe oprawki są głównie tytanowe, gdy tworzywowe wykorzystują specjalny plastik wytwarzany przez samych producentów. Ponadto w procesie produkcji okularów do dziś dominują elementy wykonane ręcznie. Dzięki tej skrupulatnej konstrukcji okulary pochwalić można za ogromną wytrzymałość i trwałość oraz bez najmniejszych obaw o uszkodzenia korzystać z nich w życiu codziennym.

  …w niepowtarzalnym stylu

  Jedną z podstaw sukcesu marki jest również oryginalna estetyka ich designu. W rękach jej projektantów najklasyczniejsze rodzaje okularów przybierają niespotykane formy. Ekstrawaganckie oprawki marki Persol® od razu zwracają uwagę odważnymi, nowatorskimi designami oraz charakterystycznym symbolem srebrnej strzały, który stał się już ich nieodłącznym znakiem rozpoznawczym. W katalogu okularów dostępnym w sklepach Aurum-Optics odnajdziemy szeroki wybór najlepszych oprawek korekcyjnych marki Persol®, pośród których każda z Pań odnajdzie model dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb. Miłośniczkom klasycznego stylu z pewnością spodobają się okulary kwadratowe, a zwolenniczki stricte kobiecych kształtów mogą poczuć się dobrze w damskich okularach kocich lub motylkach.

  Najwyższy komfort widzenia

  Techniczne innowacje projektantów marki Persol® znajdują swoje odzwierciedlenie również w bezkonkurencyjnym komforcie widzenia. Dzięki zastosowaniu autorskiego systemu Meflecto, który sprawia, że elastyczne noski i zauszniki lepiej dopasowują się do kształtu twarzy, okulary korekcyjne marki Persol® charakteryzują się niezwykłą wygodą. Doskonale sprawdzą się więc w życiu codziennym, jako okulary do pracy, czytania lub jazdy samochodem.

  Szeroki wybór oryginalnych okularów korekcyjnych Persol® w salonach Aurum-Optics

  W sklepie internetowym oraz salonach Aurum-Optics oferujemy wyłącznie w 100% oryginalne, objęte gwarancją okulary korekcyjne marki Persol®. Paniom poszukującym dodatkowej inspiracji polecamy skorzystanie z usług naszych stylistów, z którymi można skontaktować się online lub w jednym z naszych salonów stacjonarnych znajdujących się na terenie całej Polski. Konsultanci zawsze służą pomocą i doradzą, jak dobrze dopasować okulary do twarzy lub garderoby.