Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 71

  Okulary Tom Ford

  Okulary Korekcyjne Tom Ford

  Tom Ford od lat odnosi sukcesy w świecie mody światowej. Już we wczesnym okresie swojej kariery miał szansę rozwijać się w największych europejskich domach mody takich, jak między innymi Gucci i Yves Saint Laurent, gdzie przez lata pełnił funkcję dyrektora kreatywnego. Bogata ekspertyza, zdobyta pod okiem największych światowych projektantów, dopełnia obrazu utalentowanego artysty, będącego obecnie twarzą własnej luksusowej marki. Mimo niedawnej daty założenia, dom mody Tom Ford już dziś może poszczycić się kreacjami docenionymi przez gwiazdy świata kina (Gwyneth Paltrow, Jennifer Lopez) i muzyki (Beyoncé), a nawet pierwszą damę Stanów Zjednoczonych – Michelle Obamę.

  Od największych ikon stylu do Twoich okularów

  Jak opisuje to sam założyciel, produkty marki Tom Ford skierowane są do „silnych, inteligentnych kobiet, które są świadome swojego stylu”. Oprócz ekskluzywnych sukni i garniturów, dom mody Tom Ford oferuje również szereg akcesoriów, do których zaliczają się między innymi eleganckie okulary korekcyjne. Perfekcjonizm zaangażowanych projektantów odzwierciedla się także w ich kolekcjach. Najmodniejsze oprawki stworzone przez ludzi odpowiedzialnych za garderoby gwiazd czerwonych dywanów znajdują się w Twoim zasięgu dzięki ofercie sklepów Aurum-Optics.

  Szeroki wybór oryginalnych oprawek

  Markowe okulary korekcyjne Toma Forda uwzględniają szereg zróżnicowanych kształtów i designów. Oprawki kwadratowe, okrągłe, kocie i motylki – wszystkie klasyczne rodzaje okularów zyskują nowy charakter w rękach doświadczonego projektanta i stylisty. Dzięki temu w ofercie domu mody Tom Ford każda Pani znajdzie coś dla siebie – okulary dopasowane do kształtu twarzy oraz podkreślające indywidualny charakter właścicielki.

  Komfort widzenia oraz gwarancja jakości

  Okulary Toma Forda to nie tylko wyraz stylu i luksusowe dodatki do garderoby, ale również oprawki zaprojektowane z myślą o tym, by każda z Pań mogła cieszyć się najwyższym możliwym komfortem widzenia. Kunsztowne wykonanie w połączeniu z praktycznym designem sprawi, że oprawki Toma Forda równie dobrze sprawdzą się w oficjalnej sytuacji lub na przyjęciu w dobrym towarzystwie, co jako okulary do pracy lub jazdy samochodem.

  Oryginalne okulary Tom Ford w sklepach Aurum-Optics

  W sklepie internetowym oraz salonach Aurum-Optics oferujemy wyłącznie objęte gwarancją, oryginalne okulary korekcyjne marki Tom Ford. Paniom niemogącym zdecydować się na wybór modelu oferujemy pomoc ze strony naszych stylistów, którzy zawsze gotowi są udzielić rad dotyczących mody i zaoferować naszym Klientkom idealnie dobrane okulary korekcyjne.