Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 355

  Okulary Oakley®

  Okulary Korekcyjne Męskie Oakley®

  Założona w roku 1975 przez Jima Jannarda marka Oakley® jest znana przede wszystkim ze swoich innowacji na polu produkcji gogli i akcesoriów sportowych. Ta sama firma, która zrewolucjonizowała  ochronę na oczy dla narciarzy, snowboardzistów, rowerzystów oraz motocyklistów, wykorzystuje obecnie swoje niemal pięćdziesięcioletnie doświadczenie produkując doskonałej jakości oprawki korekcyjne, które z pewnością znajdą swoich zwolenników pośród bardziej usportowionych klientów.

  Najwyższej jakości oprawki korekcyjne w sportowym wydaniu

  Okulary korekcyjne marki Oakley powstają w zgodzie z tymi samymi standardami, które uczyniły produkty firmy rozchwytywanymi pośród sportowców oraz hobbystów wyzwań na stokach i torach crossowych. Również w przypadku męskich oprawek korekcyjnych Oakley® stawia na wygodę, funkcjonalność i wytrzymałość, nie zapominając jednocześnie o walorach estetycznych. W ofercie sklepu internetowego i salonów Aurum-Optics znajdą Panowie wybór niekonwencjonalnych okularów kwadratowych, prostokątnych i okrągłych, a nawet wariację oprawek pilotek.

  Wygoda i wytrzymałość okularów Oakley®

  Okulary marki Oakley® odznaczają się najwyższym poziomem wytrzymałości oraz komfortu widzenia, osiągniętym dzięki starannemu projektowi i zastosowaniu starannie wybranych materiałów. Oprawki Oakley® oferują szerokie pole widzenia oraz trwałość, które sprawią, że doskonale sprawdzą się nie tylko w życiu codziennym – do pracy, czytania lub jazdy samochodem – ale również w bardziej sportowych okolicznościach, jako okulary do biegania i innych ćwiczeń. Dzięki lekkości oprawek zapomnimy, że w ogóle je nosimy, a wysoki standard wykonania czyni je odpornymi na uszkodzenia i zarysowania – nie będziemy więc musieli martwić się wykorzystując je w życiu codziennym.

  Gwarancja oryginalności oprawek Oakley® w Aurum-Optics

  W sklepie internetowym oraz salonach Aurum-Optics oferujemy wyłącznie w 100% oryginalne, objęte gwarancją okulary marki Oakley®. Panom zastanawiającym się, jak odpowiednio dobrać okulary do kształtu twarzy lub swojej garderoby polecamy skorzystać z porad naszych stylistów. Konsultanci, z którymi można skontaktować się online lub w jednym z salonów stacjonarnych w największych miastach Polski, zawsze służą radą w kwestii dopasowania oprawek oraz panującej mody.