Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 1

Okulary MAXandCo.

Damskie okulary korekcyjne MAX&Co.

Max Mara należy do jednych z najbardziej cenionych marek mody włoskiej na rynku. Przez cały okres długiej i owocnej działalności domu mody współpracowali z nim najwięksi europejscy projektanci, od Karla Lagerfelda, po Domenico Dolce i Stefano Gabbanę. Zróżnicowane katalogi Max Mary uwzględniają eleganckie produkty, po które najchętniej sięgają świadome własnego stylu kobiety, chcące podkreślić swój indywidualny charakter. Również rozpoczęta w roku 1986 linia ciuchów i akcesoriów MAX&Co. zyskała podobną popularność. Sygnowane jej nazwą kolekcje skierowane są przede wszystkim do młodszych kobiet o oryginalnym guście.

Młodzieżowy styl w wysokiej jakości

Pośród modnych dodatków oferowanych przez markę MAX&Co. odnajdziemy również luksusowe okulary korekcyjne dla kobiet. Włoski dom mody przywiązuje uwagę do wyrazistych kształtów oraz oryginalnej kolorystyki swoich oprawek. Dlatego eleganckie akcesoria bez problemu posłużą jako dopełnienie modnej, damskiej stylizacji.

Okulary stylowe i funkcjonalne

Damskie okulary korekcyjne MAX&Co. to nie tylko elegancja i modne wykonanie, ale również wykorzystanie najwyższej jakości tworzyw oraz precyzyjny design. Dzięki nim oprawki odznaczają się niespotykaną wytrzymałością oraz niespotykanym komfortem widzenia i noszenia. Sprawia to, że doskonale sprawdzą się jako codzienne okulary do czytania, pracy przy komputerze i jazdy samochodem.

Gwarancja oryginalności w Aurum-Optics

Wszystkie modele okularów korekcyjnych MAX&Co. dostępne w ofercie sklepu internetowego i salonów stacjonarnych Aurm-Optics są w 100% oryginalne i objęte dwuletnia gwarancją producenta. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudną decyzją bywa wybór odpowiednik oprawek. Dlatego naszym Klientkom, które zastanawiają się nad dobraniem dobrych okularów do kształtu twarzy i osobistego stylu polecamy kontakt ze stylistami. Konsultanci świetnie znają ostatnią modę i służą radą dotyczącą wyboru oprawek.