Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 21

Okulary Police

Police – włoska jakość, nowojorski styl

Włoska marka Police narodziła się za sprawą braci Ennio i Waltera De Rigo. Rodzeństwo, które już wcześniej miało okazję nabrać doświadczenia w produkcji soczewek oraz wysokiej jakości oprawek, zdecydowało się na rozpoczęcie własnej działalności w roku 1983. Opracowywane przez nich projekty odnosić miały się do nowoczesnego, buntowniczego stylu, którym w ich wyobrażeniach cechowała się moda amerykańska. Ich designerskie okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne szybko zwróciły na siebie uwagę połączeniem miejskiej estetyki z wyrafinowaniem, jakim charakteryzowała się włoska moda. Nic więc dziwnego, że ich oprawki zdobyły uznanie gwiazd Hollywood i świata sportu – od George’a Clooney’a i Bruce’a Willisa po Davida Beckhama. Do dnia dzisiejszego Police cieszy się szczególną popularnością dzięki modelom, które dzielą klasyczne zainteresowania założycieli marki z otwartymi nawiązaniami do znanej i cenionej estetyki lat 80.

Okulary Police – propozycja dla silnych charakterów

Okulary marki Police wciąż znajdują swoich zwolenników pośród Klientów i Klientek poszukujących mocnej stylistyki podkreślającej indywidualny charakter noszącego. Dlatego ekskluzywne okulary korekcyjne i eleganckie okulary przeciwsłoneczne doskonale sprawdzą się jako modny dodatek do garderoby dla osób chcących zwrócić uwagę na swój bezkompromisowy styl oraz nastawienie na życie w oparciu o swoje własne zasady. W ofercie marki znajdziemy przede wszystkim selekcję najlepszych okularów kwadratowych i okrągłych, których tradycyjny styl nabiera zupełnie nowego wymiaru w rękach projektantów Police. Włoska marka w końcu od zawsze charakteryzowała się odważnym mariażem nowoczesności i tradycji.

Szyk i funkcjonalność

Oprawki oferowane przez Police charakteryzują się nie tylko bezkompromisowym, ponadczasowym stylem, ale również techniczną maestrią producentów oraz wykorzystaniem jedynie najwyższej jakości materiałów. Cechy te sprawiają, że okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne Police odznaczają się niezrównanym komfortem widzenia, wygodą noszenia oraz trwałością. Dzięki temu doskonale sprawdzą się jako praktyczne okulary do czytania, pracy przy komputerze czy jazdy samochodem.

Okulary Police w Aurum-Optics

Aurum-Optics jest autoryzowanym dystrybutorem okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych marki Police. Wszystkie oprawki dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego oraz salonów objęte są dwuletnią gwarancją producenta, która zapewnia o oryginalności okularów oraz uprawnia naszych Klientów i Klientki do skorzystania z darmowej usługi serwisowej w przypadku uszkodzenia. Osobom niezdecydowanym, zastanawiającym się jak odpowiednio dobrać okulary do kształtu twarzy i własnego stylu polecamy skorzystanie z usług naszych stylistów. Konsultanci, z którym skontaktować można się online lub w salonach stacjonarnych zawsze służą radą dotyczącą ostatniej mody i panujących trendów.