Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Kolor soczewki

Zastosuj

Cieniowanie

Fotochromy

Polaryzacja

Powłoka lustrzana (lustrzanki)

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 4

Okulary Christian Dior

Damskie okulary przeciwsłoneczne Christian Dior

Nazwisko Christiana Diora niewątpliwie stanowi jeden z najbardziej rozpoznawalnych symboli stylu. Kariera słynnego francuskiego projektanta rozpoczęła się od kontaktów ze światem artystycznym. Jeszcze przed podjęciem decyzji o związaniu się zawodowo z modą prowadził własną galerię, w której handlował między innymi dziełami Picassa. Zainteresowanie sztuką odcisnęło się na wyobraźni Diora i w dużej mierze zadecydowało o jego wizji krawiectwa. Zaraz po II wojnie światowej otworzył swój dom mody, który szybko zrewolucjonizował zdewastowany międzynarodowym konfliktem rynek odzieżowy. Jego słynna kolekcja New Look z 1947 była powiewem świeżego powietrza, serią kreacji opartych na wyrazistych kształtach, akcentowaniu sylwetek i wysokim zindywidualizowaniu. Dior dołączył do grona projektantów cenionych na Zachodzie – w jego projektach występowały gwiazdy dawnego Hollywoodu, jak Marilyn Monroe, Rita Hayworth czy Elizabeth Taylor. Kontynuatorzy tradycji francuskiego domu mody do dnia dzisiejszego oferują swoim Klientkom kreacje w najwyższym standardzie.

Okulary przeciwsłoneczne w francuskim szyku

W katalogach marki Dior oprócz ekskluzywnej odzieży odnajdziemy również wybór luksusowych dodatków i akcesoriów. Do tych ostatnich należą między innymi modne okulary przeciwsłoneczne, które godnie dopełniają kolekcje francuskiego domu mody. Oferowane oprawki mają często eksperymentalny charakter, łączą nowoczesne rozwiązania z klasycznym stylem i wyróżniają się oryginalnymi designami. Sprawia to, że okulary przeciwsłoneczne Diora bez wątpienia spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientek.

Szeroki wybór ekskluzywnych okularów przeciwsłonecznych

Pośród okularów przeciwsłonecznych dostępnych w katalogu marki Dior odnajdziemy bogatą selekcję modeli o różnorodnych stylach, barwach i designach. Poza tradycyjnymi oprawkami kwadratowymi i okrągłymi odnajdziemy również typowo damskie oprawki w stylu kocim oraz motylki. Nie zabraknie także ponadczasowych okularów pilotek oraz modeli w bardziej nieregularnych kształtach. Tak szeroki wybór oryginalnych oprawek przeciwsłonecznych sprawia, że każda Klientka odnajdzie wśród nich coś dopasowanego do swoich potrzeb oraz indywidualnego gustu.

Praktyczne i wygodne okulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne marki Dior to jednak nie tylko luksus i elegancja, ale również wykorzystanie najlepszej jakości materiałów oraz wysoki standard techniczny. Dzięki tym cechom oprawki wyróżniają się niespotykaną wytrzymałością, wygodą noszenia oraz komfortem widzenia. Doskonale sprawdzą się więc podczas codziennego noszenia, jako praktyczna ochrona przed promieniami UV oraz zmęczeniem wzroku.

Damskie okulary przeciwsłoneczne Dior w Aurum-Optics

W sklepie internetowym oraz salonach stacjonarnych Aurum-Optics oferujemy selekcję najlepszych, w 100% oryginalnych okularów przeciwsłonecznych marki Dior. Wszystkie modele dostępne w ofercie objęte są 2-letnią gwarancją producenta, która uprawnia do skorzystania z bezpłatnej usługi serwisowej w przypadku uszkodzenia oprawek. Dzięki temu będziecie mogły bez najmniejszych obaw korzystać z nich na co dzień. Klientkom zastanawiającym się, jak odpowiednio dobrać okulary do kształtu twarzy lub swojego indywidualnego stylu polecamy skontaktowanie się z naszymi stylistami.