Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 18

Okulary Rodenstock

Okulary i oprawki Rodenstock

Rodenstock jest niemiecką firmą o ponad 140-letniej tradycji. Okulary jej produkcji cechuje jakość premium, zdolna spełnić oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców. Producent deklaruje, że misja marki to tworzenie swoistych arcydzieł optycznych – funkcjonalnych, z wysokiej jakości materiałów i ponadczasowo pięknych. W uzyskaniu takiego rezultatu ma pomagać duża dbałość o szczegóły i skoncentrowanie na realnych potrzebach użytkowników – osób borykających się z różnymi wadami wzroku i na każdym stadium zaawansowania. Lata mijają, a okulary Rodenstock niezmiennie są urzeczywistnieniem wszystkich wartości tej niemieckiej marki. Nie dziwi więc, że cieszą się niesłabnącą popularnością. Dotyczy to również okularów Rodenstock oferowanych w sklepie internetowym i salonach optycznych Aurum-Optics.

Rodenstock – okulary przeciwsłoneczne

Choć prym wiodą korekcyjne okulary Rodenstock, w ofercie marki przewidziano miejsce także dla okularów przeciwsłonecznych – z korekcją i bez. To modne oprawki, które z jednej strony skutecznie chronią oczy przed szkodliwym oddziaływaniem promieniowania UV, a z drugiej przyczyniają się do uzyskania modnego, stylowego wizerunku. Jeśli chodzi o markę Rodenstock, okulary cechuje zastosowanie ponadczasowych form, sprawdzających się w każdej sytuacji. To między innymi prostokątne i owalne oprawki, wykonane z metalu lub tworzywa sztucznego, a więc zarówno delikatne, jak i wyraźniejsze, które z łatwością można dobrać do posiadanego typu urody oraz gustu. W obrębie soczewki występują w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu każdy może wybrać model posiadający to magiczne „coś”, decydujące o unikalnym charakterze danych okularów Rodenstock.

Rodenstock – soczewki o wszechstronnej funkcjonalności

Przeciwsłoneczne okulary marki Rodenstock nie tylko z powodzeniem blokują promieniowanie UV, ale też filtrują niebieskie światło emitowane przez urządzenia elektroniczne. Oferują wyraźne widzenie w każdych warunkach, również z bardzo jasnym i/lub rozproszonym światłem. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy soczewki Rodenstock kolory pozostają rzeczywiste – o pożądanym kontraście i nasyceniu, a detale utrzymują naturalny wygląd. Na wyróżnienie zasługuje inteligentna ochrona przeciwsłoneczna charakterystyczna dla Rodenstock. Szkła wykazują zdolność samobarwienia w odpowiedzi na aktualnie panujące warunki oświetleniowe –  ciemnieją w mocnym świetle, jaśnieją w słabszym. To daje pewność wyraźnego widzenia przez całą dobę!

Rodenstock – opinie wskazują na dużą wygodę i satysfakcję

Jeśli chodzi o markę Rodenstock, oprawki gwarantują duże zadowolenie z korzystania. Potwierdzają to pochlebne opinie użytkowników; słyszymy je także w naszych salonach optycznych! W przypadku zaawansowanych technologicznie okularów przeciwsłonecznych i solidnych okularów korekcyjnych Rodenstock cennik przestaje mieć tak duże znaczenie. Klienci postrzegają bowiem produkt jako inwestycję – w zadowolenie trwające latami i przede wszystkim zdrowie.

Rodenstock – sklep i salony optyczne Aurum-Optics. Tu je znajdziesz!

W sklepie internetowym i salonach optycznych Aurum-Optics znajdziesz oryginalne okulary marki Rodenstock Polska. Cena każdego modelu należy do najatrakcyjniejszych. Tym bardziej, że często organizujemy akcje promocyjne, w ramach których możesz zdobyć wymarzone okulary Rodenstock na jeszcze lepszych warunkach. Przyjdź, przymierz, skorzystaj z doradztwa profesjonalnego stylisty i zyskaj okulary, jakich potrzebujesz!