Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 1

Okulary Yohji Yamamoto

Yohji Yamamoto – moda rodem z Dalekiego Wschodu

Gdy myślimy o miejscach na świecie, które słyną ze swojego stylu, na ogół przychodzi nam do głowy Francja, Włochy czy Stany Zjednoczone. W świecie mody zdominowanym przez europejskich i amerykańskich projektantów, pochodzący z Japonii Yohji Yamamoto jest bez wątpienia postacią wyjątkową. Twórca ten wsławił się przede wszystkim dzięki swoim kreacjom krawieckim. Jego pierwszy pokaz mody odbył się w Tokio w roku 1977. Kilka lat później podbijał już wybiegi w Paryżu i Nowym Jorku. Awangardowe projekty łączące inspiracje tradycyjną sztuką japońską z minimalizmem oraz przywiązaniem do klasycznej elegancji czynią Yohjiego Yamamoto jednym z najoryginalniejszych współczesnych projektantów oraz decydują o jego międzynarodowym sukcesie.

Okulary w niespotykanym stylu

Obecnie Yohji Yamamoto nadal poświęca się pracom nad głównymi projektami swojej marki. Pośród doglądanych przez niego projektów odnajdziemy również bogaty wybór eleganckich okularów korekcyjnych i designerskich okularów przeciwsłonecznych. Wszystkie oprawki dostępne w katalogu domu mody japońskiego projektanta odzwierciedlają jego oryginalną wrażliwość oraz stanowią doskonały przykład bezkompromisowej wizji i nieustającego poszukiwania nowych rozwiązań. Okulary charakteryzują się wykwintnym mariażem tradycyjnego stylu z nowatorskimi, przyciągającymi spojrzenie kształtami. Niespotykany charakter designów Yohjiego Yamamoto sprawia, że jego oprawki z pewnością zadowolą Klientów i Klientki poszukujące oryginalnych dodatków, które dopełnią modną garderobę.

Szeroki wybór oryginalnych okularów

Pośród okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych oferowanych przez markę Yohji Yamamoto odnajdziemy zarówno klasyczne oprawki kwadratowe i okrągłe, jak również skierowane do Pań damskie okulary w stylu kocim. Wysoki wybór designów w zróżnicowanych wersjach kolorystycznych sprawia, że każdy odnajdzie pośród nich coś, co spełni jego oczekiwania.

Okulary modne i wygodne

Oprawki dostępne w ofercie marki Yohji Yamamoto wyróżniają się jednak nie tylko swoim wyjątkowym stylem, ale również maestrią techniczną. Okulary powstają przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów oraz tworzyw. Sprawia to, że charakteryzują się również wysoką wygodą, komfortem widzenia oraz wytrzymałością. Dzięki temu doskonale sprawdzą się jako codzienne, praktyczne okulary do czytania, jazdy samochodem czy pracy przy komputerze. Z kolei okulary przeciwsłoneczne zapewnią najwyższy poziom ochrony przed promieniami UV oraz pomogą zapobiec uczuciu przemęczonych oczu w słoneczne dni.

Okulary Yohji Yamamoto w Aurum-Optics

Wszystkie okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne marki Yohji Yamamoto dostępne w ofercie sklepu internetowego i salonów stacjonarnych Aurum-Optics są w 100% oryginalnymi modelami producenta. Dzięki 2-letniej gwarancji uprawniającej do skorzystania z darmowej usługi serwisowej w przypadku uszkodzenia oprawek. Nie będziemy więc musieli się martwić podczas codziennego użytkowania okularów. Klientom i Klientkom zastanawiającym się nad wyborem odpowiednich okularów do kształtu twarzy polecamy kontakt z naszymi stylistami. Konsultanci zawsze służą dobrą radą, która niewątpliwie okaże się niezwykle pomocna podczas podejmowania trudnej decyzji, jaką jest wybór dobrze dopasowanego modelu oprawek.