Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 2

Okulary Yves Saint Laurent

Okulary i oprawki Yves Saint Laurent

Yves Saint Laurent to francuski dom mody, założony przez Yves’a Saint Laurenta i jego partnera Pierre’a Bergé w 1962 roku. Jest jednym z najbardziej znanych domów mody na świecie. W jego dużej popularności udział ma bez wątpienia sam Yves Saint Laurent, przez wielu uznawany za czołowego, rewolucyjnego projektanta modowego XX wieku. Być może dzięki wrodzonemu talentowi, a być może dzięki naukom pobieranym u Christiana Diora twórca stworzył jedne z najbardziej innowacyjnych kreacji dla kobiet. Choć od śmierci właściciela minęło już kilkanaście lat, Yves Saint Laurent nadal pozostaje synonimem klasy, elegancji i niepowtarzalnego szyku, czego potwierdzeniem są między innymi okulary YSL – oryginalne oprawki, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego i salonów optycznych Aurum-Optics!

Saint Laurent – okulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne YSL należą do absolutnych bestsellerów na rynku optycznym. Prawdopodobnie zadecydowało o tym operowanie dobrze znanymi kształtami i uniwersalnymi kolorami, ale dodanie do tego dbałości o nawet najdrobniejsze szczegóły i tworzenie oprawek niezwykle solidnych, które przez lata potrafią zachwycać nienagannym wyglądem i użytecznością. Duży udział w sukcesie ma samo logo YSL. Okulary nim sygnowane stają się w takim przypadku elementem świadczącym o wysokim statusie i dużej świadomości modowej użytkownika. Jeśli chodzi o okulary przeciwsłoneczne YSL, dominują tu oprawki kwadratowe, „kocie oczy”, „pilotki”, oprawki okrągłe i prostokątne.

Większość z nich to warianty unisex – odpowiednie zarówno dla pań, jak i panów, ale oczywiście dostępne są też typowe okulary przeciwsłoneczne damskie YSL oraz męskie. Pierwsze z nich poznajemy najczęściej po opływowych kształtach podkreślających spojrzenie i delikatną, lecz zmysłową urodę kobiet. Drugie to głównie proste, minimalistyczne formy i głęboka czerń – elementy najlepiej korespondujące z męską siłą i stanowczością. Do najbardziej ekstrawaganckich modeli należą okulary przeciwsłoneczne „serca” – YSL zapewnia, że sprawdzą się nie tylko w święto zakochanych! Z kolei największą popularnością cieszą się okulary YSL Classic i YSL Mica – okulary o nieco futurystycznym designie. Wszystkie, niezależnie od wyglądu, posiadają wysokiej klasy soczewki z certyfikowanymi filtrami UV dla skutecznej ochrony oczu przed słońcem i komfortu korzystania ze słonecznej pogody.

Yves Saint Laurent – okulary korekcyjne

Osobną kategorię stanowią korekcyjne oprawki Saint Laurent – powstałe z myślą o korygowaniu wady wzroku. Z tego powodu w ich projektach największy nacisk zostaje położony na funkcjonalność i użyteczność nawet w przypadku najbardziej intensywnej eksploatacji, wynikającej z codziennego użytkowania. Tak, jak YSL okulary przeciwsłoneczne, tak samo korekcyjne występują w szerokiej gamie kształtów i kolorów, ale z wyraźną obecnością klasycznych rozwiązań. Dominują zatem okulary prostokątne, kwadratowe, okrągłe (tzw. lenonki), a także „kocie oczy” i „pilotki”. W większości dostępne jako pełne oprawki, rzadziej jako modele bezramkowe czy w półramce, choć takie też są i bez wątpienia urozmaicają cały katalog okularów Yves Saint Laurent. 

W przypadku tego producenta mamy do czynienia raczej z pulą stonowanych kolorów, spośród których to czerń, brąz i beż wychodzą na prowadzenie pod względem liczby dostępnych modeli. Dzięki temu okulary YSL z powodzeniem sprawdzają się w większości codziennych sytuacji. W oprawkach Saint Laurent umieszczamy soczewki o potrzebnych mocach korekcyjnych, dopasowanych do potrzeb dyktowanych przez posiadaną wadę wzroku. To gwarancja wyraźnego widzenia! Oferujemy też powłoki uszlachetniające, które – w zależności od wybranego rozwiązania – redukują niebieskie światło, zwiększają odporność szkieł na zabrudzenia lub uszkodzenie.

Saint Laurent – okulary męskie

Jeśli chodzi o francuską markę Saint Laurent, okulary męskie stanowią jedną z zasadniczych części jej oferty. Zarówno w katalogu okularów korekcyjnych, jak i przeciwsłonecznych mamy do czynienia z klasycznymi kształtami, cieszącymi się dużą popularnością już w latach 60., 70., i 80. ubiegłego wieku, a dziś przeżywającymi swój renesans. To na przykład okulary pilotki, znane też jako „aviatory” – o charakterystycznym opływowym kształcie, dodającym do męskiego wizerunku nieco swobody. Obok nich należy wyróżnić okulary „wayfarer” – doskonale prezentujące się nie tylko za kierownicą sportowego samochodu, świetnie współgrające ze skórzaną kurtką i dżinsami. W topowych kształtach mieszczą się też okrągłe okulary YSL, dostępne głównie w pełnej oprawie, wyraźnie osadzającej się na twarzy. Większość panów preferuje czarne oprawki Saint Laurent. Okulary te bowiem są najbardziej uniwersalne i funkcjonalne. Warto jednak wiedzieć, że francuski dom mody oddaje do dyspozycji użytkowników również nieco bardziej oryginalne projekty, jak imitujące drewno (model YSL 2253 2B7 51) czy kamień (model YSL 2299 QR1 48) korekcyjne oprawki okularowe. Taka różnorodność i mnogość propozycji sprawia, że znalezienie idealnych okularów męskich od Yves Saint Laurent nie jest niczym trudnym, zwłaszcza przy wsparciu profesjonalnego stylisty Aurum-Optics.

Saint Laurent – okulary damskie

Panie, to właśnie z myślą o Waszych potrzebach powstawała i kształtowała się francuska marka Saint Laurent. Oprawki dostępne w katalogu producenta są więc w większości produktami dedykowanymi Wam. Świadczy o tym choćby mnogość modeli w kształcie „kocim”, a także popularne „motylki” i „muchy” – niezwykle kobiece i zmysłowe. Choć warto podkreślić, że Klientki mają do dyspozycji również mniej standardowe rozwiązania z oferty YSL – „Kate” okulary o nieco futurystycznym, niezwykle modnym designie. Producent prawdopodobnie uznał, że czerń jest dobrym, ale nie jedynym kolorem skutecznie podkreślającym kobiece piękno i dlatego w tworzonych przez siebie oprawkach postawił też na naturalne, ciepłe beże i brązy, niekiedy łączące się w jednej ramce. Panie mogą wybierać spośród eleganckich złotych i srebrnych okularów Yves Saint Laurent. Do dyspozycji mają także szeroką ofertę okularów unisex o minimalistycznym, uniwersalnym designie. Te cieszą się coraz większą popularnością, bo pozwalają na większą swobodę w kreowaniu przyszłych stylizacji i całego wizerunku. Każda przedstawiona w tym akapicie informacja dotyczy zarówno okularów przeciwsłonecznych, jak i okularów korekcyjnych damskich YSL.

Gwarancja najwyższej jakości w Aurum-Optics

W Aurum-Optics oferujemy wyłącznie oryginalne okulary Yves Saint Laurent, a dla satysfakcji Klientów łączymy je z atrakcyjnymi cenami, które nierzadko obejmujemy dodatkowymi akcjami promocyjnymi. To pozwala naszym Klientom na zyskanie wymarzonych, markowych okularów na jeszcze lepszych warunkach.